by karat1944 29th Listopad 2019 0 Comments

47 Granda – RANKING

There are plenty of avenues that businesses can leverage to create brand awareness. A company event is one of them. Event branding allows companies to enhance the awareness they currently enjoy. In fact, event branding…

by karat1944 10th Listopad 2019 0 Comments

46 WGnP na żywo

Zapraszamy do oglądania transmisji z 46 Warszawskiej Grandy na pięści.

Harmonogram walk po konferencji:

  1. Walka 51kg juniorka/seniorka

Justyna Wolińska KUŹNIA -2002 1w -54,7

Joanna Broma LFC -1979-20w-52,1

stosunkiem głosów 2:1

2. Walka 64 kg seniorki

Aleksandra Wiechetek Zdrofit 1993,1w-63,6

Aleksandra Ciechomska Aligatores 1999-0w-63,8

pkt 3:0

 

3.75 kg seniorki

Marlena Kycko Aligatores 1988-5w-72,7

Aleksandra Kisiel Box Garda Marki 2000-0w-74

pkt 2:1

4. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI

Michał Lubaszka  LEGIA FIGHT CLUB, 1999, 0 walk-69,5

Marcel Kulkiewicz Czerwony Smok -1999-0w-68

rsc 2 runda

 

5. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI

Krystian Czopek-2 Batalion Czołgów1995-1w-69,6

Adrian Kowalski Mini Fit Fight-1991-3w-70,1

3:0

6. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI

Robert Hauler – Shape -1995-0w-68,5

Daniel Siejak Czerwony Smok 1996-0w-67,6

3:0

 

7. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI

Eryk Brzęczewski Czerwony smok 2000-3w-68

Daniel Roszkowski ———1995-1w-66,3

pkt 3:0

8. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI

64 kg junior

Filip Sołtysiak NIESTOWARZYSZONY

Emil Rasiński NOKAUT BIELANY

Pkt 3:0

9. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI

Marcin Radzioch ——1981-ow-67,2

Patryk Wnorowski ———2000-0w-68,7

Pkt 3:0

10. 75 kg junior PKB

Jakub Jabłonowski Rzgow top tem -2002-0w-74,6

Rafał Mielcarz Bad Mose Łochów, 2002, 1 walka, waga 75,3 

RSC 2r

11. 75 PKB

Karol Bujnowski ——1990-0w-74,5

Radoslaw Wijata Zdrofit 1978-2w-75,7

Pkt. 3:0

12. 75 kg PKB

Mateusz Jurek Octopus Łódź-1997-0w74,6

Michał Lis – Czerwony Smok-2000-0w-75,2

RSC 1r

13. Sparing szkoleniowy 3×1’ DUŻE RĘKAWICE 40 kg

Aleks Czarnecki

Sandra Czerwińska

Pkt. 3:0

81 kg PIERWSZY KROK BOKSERSKI

14. 81 kg junior

Dawid Skotowski Czerwony smok -2001 0w-81,2

Maksymilian Głowacki, UNIQ, 2002, 1 walka, waga 79,3 

Pkt. 3:0

15.

Kacper Goetze Red Box Gloves 1990-1w-81,6

Marek Muranowicz, 1999, 1 walka, 80,6 

Pkt. 3:0

16.

Dawid Borzęcki Rzgów Top Team-1998-8w-81

Jakub Sawicki Żoliborska Szkoła 1991-2w-81,6

Pkt. 3:0

 

OK. 14:30 przerwa

WYRÓŻNIENIE I KONCERT PRZEMYSLAW MAJEWSKI

17.

Tomasz Pawłowski NIEZRZESZONY 1980 -0w-80,2

Karol Jankowski Octopus Łódź-1994-0w-81,2

pkt 2:1

18.

Radosław Wojewódzki, 2000, 2 walki, 81,5 kg

Szymon Hulewicz LFC -1992-0w-79,7

pkt 3:0

19.

Kacper Pobikrowski, LEGIA FIGHT CLUB, 1990, 1 walka, 81,5 kg

Mateusz Pulkowski, 2000, 3 walki, 80,3 kg

pkt 3:0

 

20.

Artur Wojtasik Rzgów Top Team-1991-1w-78

Paweł Kujawa Dojo Wągrowiec-1998-0w-80,3

pkt 3:0

 

91 kg Pierwszy Krok Bokserski i ŚREDNIO-ZAAWANSOWANI

21.

Mikołaj Biernacki LEGIA FIGHT CLUB, 1987, 3 walki, 89,2 kg

Mikołaj Kaczor NIEZRZESZONY, 3 walki

punkty 3:0

22.

Sylwester Skuza LFC -1994-4w-91

Mateusz Gracz – Dojo Wągrowiec-1994-0w-90,7

punkty 3:0

 

23.

Adrian Majak oks pilica-1995-10w-90,3

Jan Majewski KB LEGIA, 1998, 14, 91,3 kg

RSCi 2 runda

24.

Michał Pieńkos LFC 1987-0w-89,2

Paweł Żebrowski strefa walk lubin -1991w0-90,3

punkty 3:0

25. Hubert  Bojar LFC -1996-0w-90,3

Marcin Jahns Czerwony Smok-1991-0w-90,6

punkty 3:0

26. Adam Hamczyk Octopus 1993-0w-88,1

Maciej Piasecki LFC -1980-4w-90,9

punkty 2:1

+91 kg

27.

Konrad Kowalski, X – Fight Piaseczno, 1993, 4 walki, 110 kg,

Mariusz Nowosad, 1988, 4 walki, 104 kg

punkty 2:1

28.

Kacper Zalewski LFC -1998-1w-80,3

Marcin Bogdan GŁAZ BOXING, 1986, 4 walki, 82,1 kg

punkty 3:0

29.

75 kg ATEST senior

Jarosław Gałązka NOKAUT BIELANY

Karol Filipczak RED GLOVES

punkty 2:1

ok. 16:30 -17 WYRÓŻNIENIE chwila przerwy KONCERT ŻEBRO

WALKI DZIECIAKÓW ok. Godziny 17:30

 

30. Adepci 3×1’ 52kg

Kacper Błaszkiewicz KSZO OSTROWIEC 2007, 0 walk, 52,1 kg

Jakub Słoniewski Red Gloves 2006-8w-48

punkty 3:0

 

31. Młodzik 3×1’5min 55 kg

Wiktor Stojek Kszo-2005-3w-55,1

Aleksander Lutek Pilica Białobrzegi-2005-0w-55kg

punkty 3:0

32. Kadet 57 kg

Maksym Romaniuk MKS Pilica -2003-0w-58,2

Fabian Krawczyk LFC, 2004, 54,2 kg, 4 walki

33. Kadet 54 kg

Jakub Borettini Octopus 2003 0w-54,1

Łukasz Bereźnicki LFC -2004-1w-53,2

 

 

34. Junior 64 kg

Aleks Templewicz Czerwony Smok -2002-0walk-64,3

Stanislaw Gierej – LFC – 2002-1w-64,3

punkty 3:0

35. Kadet 70 kg

Szymon Bogdan LEGIA FIGHT CLUB

Kosma Czerniakowski SMS WARSZAWA

punkty 3:0

 

36. Senior/junior 81 kg/91 kg

Cezary Popielski DOJO WĄGROWIEC

Maciej Lewicki CRISTAL BIAŁYSTOK 2001-1w-90,3

RSC 2 runda

18:15 – wyróżnienie dla najlepszego młodego zawodnika

 

37. Senior 63 kg

Daniel Woubishet NIEZRZESZONY, 1982, 63,2 kg

Tomasz Banik NIEZRZESZONY 2000-w1-62,8

AB 3 runda

38. Mariusz Szczepański Nokaut Bielany, 1987, 80 walk

Michał Nasiadka LEGIA FIGHT CLUB  1993, 3 walki, 63 kg

punkty 2:1

 

39. ATEST 3×3 min junior (kaski) 63 kg

Kacper Lubarski RKS ŁÓDŹ 2001 30w 64,9

Losev Wladimirz LFC, 1999, 60 walk, 62,3

punkty 2:1

40.

Jan Żelazek WCA, 1996, 10 walk, 75,6

Sebastian Wąż NIESTOWARZYSZONY 1989, 6 walk, 70 kg

walkower

 

41. 69 kg 3×3 min ATEST

Marcin Majewski UKS Gorilla Ostrów Mazowiecki, 1994, 15 walk, 67,2

Rafał Zalewski Gimnazjon 1992 15w 69,8

punkty 3:0

42. Filip Pham Hong KB LEGIA WARSZAWA

Maciej Kosicki NIEZRZESZONY

punkty 3:0

43. 3×2’ 75 kg

Kamil Ceglinski Żoliborska Szkola Boksu -1999-4w-75,4

Krzysztof Aszurkiewicz Głaz Boxing Białystok -1996-3w-72,8

punkty 3:0

44. 91 kg/+91 kg

Karol Wiszniewski, LEGIA FIGHT CLUB

Jan Klimek NIESTOWARZYSZONY, 1992, 20 walki, 88,5 kg

punkty 2:1

 

45. +81 kg

Mateusz Staś WCA, 1993, 10 walk, 79,4

Lech Fomicki, 1983, 15 walk, 81,7 kg

punkty 2:1

46. ATEST BEZ KASKÓW +91 kg

Lukasz Lozze  Gladiator-1985-0w-120

Aleksander Melnik —1997-3w-99,2

RSC 3 runda

47. +91 kg PKB

Karol Grzybowski, Niezrzeszony, 1993, 0 walk, 110,2 kg

Oskar Pryciuk Niezrzeszony, 1984, 1 walk, 105 kg

punkty 3:0

48. kadet 66 kg

Alan Bartkowski

Kacper Sobczyk SHAPE ŁÓDŹ

RSC 1 runda

Wyróżnienie i przygotowanie do prezentacji przed meczem POLSKA VS WĘGRY

Ok. 20:30

Mecz POLSKA VS WĘGRY

 

1. WALKA

 junior/kadet 60 kg

POLSKA :
Daniel Dołowy NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 
VS
WĘGRY: 
Enrico Vargha KSI BUDAPEST 
punkty 3:0
2. WALKA kadet 63 kg
POLSKA: 
Michał Cewiński LEGIA FIGHT CLUB 
VS
WĘGRY 
Martin Dömény KSI BUDAPEST

punkty 3:0

3. Walka senior 75 kg 

POLSKA: Grzegorz Niedźwiecki LEGIA FIGHT CLUB
VS
WĘGRY: Al -beg Semi KSI BUDAPEST
punkty 3:0
4. Walka kategoria 81 kg junior/kadet
POLSKA: Sylwester Perkowski CRISTAL BIAŁYSTOK
VS
WĘGRY: Zsolt Sebők KSI BUDAPEST
punkty 3:0

5. Walka kategoria 91 kg senior

POLSKA : Krystian Wojciechowski LEGIA FIGHT CLUB
VS
WĘGRY : Mihaly Tarnoczai KSI BUDAPEST
punkty 2:1
POLSKA – WĘGRY 6:4

by karat1944 3rd Listopad 2019 0 Comments

46 Granda HARMONOGRAM

There are plenty of avenues that businesses can leverage to create brand awareness. A company event is one of them. Event branding allows companies to enhance the awareness they currently enjoy. In fact, event branding…

Zapisy

46 Warszawska Granda na Pięści

10 listopada
* Terms & Conditions Apply
close-link
Sybskrybuj naszego newslettera!


 
close-link