by karat1944 8th Grudzień 2019 0 Comments

47 GRANDA na żywo

Zapraszamy do oglądania transmisji z 47 Warszawskiej Grandy na pięści.

47 WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI

8.12.2019

 

Wyniki z ostatniej Grandy na pięści w 2019 roku.

Wyróżnienia TYLKO dla zawodników, którzy walczyli na tej edycji na podstawie rankingu i startów na poprzednich GRANDACH.

 

kobiety 54 kg

  1. Joanna Broma (LEGIA FIGHT CLUB) vs Klaudia Pawicka (AKADEMIA BOKSU I MUAY THAI JKM) pkt 3:0

JOANNA BROMA – najlepsza zawodniczka GRAND 2019 

 

klasa C 75 kg JUNIOR/ 81 kg senior

2. Rafał Mielcarz (BAD MOSE ŁOCHÓW)  vs Piotr Ogrodowicz ( RZGÓW TOP TEAM ) RSC 1 runda

 

klasa C 63 kg

3. Mateusz Kasiński (AKADEMIA LWA) vs Daniel Woubishet (NIESTOWARZYSZONY)  pkt 3:0

 

81 kg klasa A/B

4. Marcin Adamkiewicz (UNIQ) vs Lech Fomicki (LEGIA FIGHT CLUB) pkt 2:1

 

klasa C 81 kg

5. Kamil Kacprzak (UNIQ) vs Adrian Wojtiuk (SPORTOWA PONIATOWA) pkt 3:0

 

6. Sylwester Skuza (LEGIA FIGHT CLUB) vs Krzysztof Jedynak (OCTOPUS ŁÓDŹ) pkt 3:0 

 

SYLWESTER SKUZA najlepszy zawodnik PIERWSZEGO KROKU BOKSERSKIEGO 2019 

 

sparing pokazowy niepunktowany 75 kg

Rafał Jackiewicz (JEB ENERGY TEAM) vs Karol Adamczyk (LEGIA FIGHT CLUB) 

 

klasa A 75 kg

7. Egor Glebov (LEGIA FIGHT CLUB) vs Grzegorz Niedźwiecki (LEGIA FIGHT CLUB) pkt 3:0

 

klasa C 75 kg

8. Mateusz Nowak (POTĘŻNIE CIECHOCINEK) vs Dominik Nowak (RZGÓW TOP TEAM) 3 RUNDA RSC

 

klasa C 81 kg

9. Marek Muranowicz ( LEGIA FIGHT CLUB ) vs Jan Kuśniewski (OCTOPUS ŁÓDŹ) pkt 2:1

 

klasa B 64 kg

10. Michał Ciuk (LEGIA FIGHT CLUB) vs Wladimirz Losev (LEGIA FIGHT CLUB) pkt 2:1

Wladimirz Losev – najlepszy zawodnik klasy B

 

klasa C 69 kg

11. Kamil Dulski (Rickard) vs Marcin Radzioch (Czerwony Smok) 3 runda RSC

 

ADEPT 70 kg klasa C

12. Filip Szokalski (LEGIA FIGHT CLUB) vs Wojciech Kaszycki (LEGIA FIGHT CLUB) remis

 

64 kg junior

13. Filip Rzepecki (ŻOLIBORSKA SZKOŁA BOKSU) vs Jan Wojtaś (AKADEMIA LWA) 2 runda RSC

 

senior/junior 69 kg klasa B/A

14. Mikołaj Lejwoda (Rickard) vs Igor Pryga (ROJEK KRAKÓW) 69 kg pkt 3:0

Igor Pryga – najlepszy junior GRAND NA PIĘŚCI 2019

 

kadet 66 kg

16. Piotr Szymczak (LEGIA FIGHT CLUB) vs Jakub Lao (MKS PILICA) 3 runda RSC

 

adept/kadet 50/55 kg – walka niepunktowana

17. Jakub Słoniewski (RED GLOVES) vs Fabian Krawczyk (LEGIA FIGHT CLUB) 

Jakub Słoniewski – najlepszy adept GRAND NA PIĘŚCI 2019

Fabian Krawczyk – najlepszy kadet GRAND NA PIĘŚCI 2019

 

klasa C 81 kg

18. Michał Wiśniewski ( LEGIA FIGHT CLUB) vs Adrian Murawski (MadajGym) 2 runda AB

 

klasa C 75 kadet/junior

19. Jakub Bugaj (LEGIA FIGHT CLUB) kadet vs Patryk Kaźmierczak (OCTOPUS ŁÓDŹ) pkt 2:1

 

klasa C +91 kg

20. Karol Wiszniewski (LEGIA FIGHT CLUB) vs Sebastian Dzieruk (ZDROFIT) +91 kg 3 runda RSC

 

adept 40 kg

21. Sergiusz Saczkowski (LEGIA FIGHT CLUB) vs Hubert Wróblewski (LEGIA FIGHT CLUB) pkt 3:0

 

kobiety 64 kg

22. Emilia Kryczka (LEGIA FIGHT CLUB) VS Aleksandra Wiechetek (ZDROFIT) pkt 3:0

 

klasa B/C 69 kg

23. Stanisław Nader (LEGIA FIGHT CLUB) vs Ryszard Falkowski (POTĘŻNIE CIECHOCINEK) pkt 3:0

 

klasa A 69 kg

24. Szymon Brząkała (LEGIA FIGHT CLUB) vs Filip Pham Hong (KB LEGIA WARSZAWA) pkt 3:0

Zapisy

46 Warszawska Granda na Pięści

10 listopada
* Terms & Conditions Apply
close-link
Sybskrybuj naszego newslettera!


 
close-link