by karat1944 22nd Październik 2020 0 Comments

51. Granda na Pięści – wykup PPV + plan walk

W związku z obostrzeniami w jakich przyszło nam zorganizować 51. Grandę na pięści – zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wykupienia dostępu do Pay Per View.

Pełna rozpiska walk zbliżającej się grandy.

51 GRANDA
SOBOTA 24.10

Start ok. 16:30 – 17:00

64 kg junior 3×2′
1. Mikołaj Bielenin (Academia Gorila Skierniewice)  vs Mateusz Kasiński (Akademia Lwa Bemowo)

Zwycięstwo: Bielenin pkt 2:1

81 kg junior 3×2′
2. Norbert Duszak (UMKS Victoria Ostrołęka) vs Mateusz Niedziela (SFC24)

Zwycięstwo: Niedziela pkt 3:0

Zwycięstwo:

91 kg/+80 kg junior/kadet 3×2′
3. Sobotka Jakub (UMKS Victoria Ostrołęka) vs Jakub Bugaj (Legia Fight Club)

Zwycięstwo: Sobotka pkt 2:1

MECZ:
LEGIA FIGHT CLUB vs MKS PILICA BIAŁOBRZEGI

57 kg kadet 3×3′
4. Fabian Krawczyk (LFC) vs Aleksander Lutek (MKS Pilica)

Zwycięstwo: Krawczyk pkt 3:0

66 kg kadet 3×2′
5 Kacper Sasowski (LFC) vs Krystian Samoraj (Spartans Promotion – walka dla MKS PILICA)

Zwycięstwo: Sasowski pkt 2:1

81 kg 3×3′
6. Maciej Grzyb (LFC/Uniq Fight Club) vs Mateusz Pulkowski (MKS Pilica Białobrzegi)

Zwycięstwo: Grzyb RSC 2 runda

+91 kg 3×3′
7. Kamil Przychodzki (LFC) vs Radosław Jarzyna (MKS Pilica Białobrzegi)

Zwycięstwo: Przychodzki pkt 3:0

KONIEC MECZU

63 kg 3×2′
8. Michał Nasiadka (Niezrzeszony) vs Mateusz Konaszczyc (Legia Fight Club)

Zwycięstwo: Konaszczyc pkt 3:0

63 kg 3×2′
9. Wojtaś Jan (Akademia Lwa) vs Ernest Remiszewski (Legia Fight Club)

Zwycięstwo: Remiszewski pkt 2:1

63 kg 3×3′
10. Igor Pryga (Uniq Fight Club) vs Andrzej Romanyshyn (Niezrzeszony)

Zwycięstwo: Pryga pkt 3:0

69 kg senior 3×3′
11. Rafał Zalewski (Gimnazjon Wyszków) vs Szymon Brząkała (LFC)

Zwycięstwo: Zalewski RSC2 runda

69 kg 3×3′
12. Ibragim Avtarkhanov (LFC) vs Sebastian Mitura (Żoliborska Szkoła Boksu)

Zwycięstwo: Mitura pkt 2:1

69 kg 3×2′
13. Wiktor Mrozek (UMKS Victoria Ostrołęka) vs Rafał Zalewski – SPARING

75 kg 3×2′
14. Bartosz Kucharczyk (LFC) vs Maciej Rzeźniczek (Kuźnia Łódź)

Zwycięstwo: Kucharczyk pkt 3:0

75 kg senior 3×3′
15. Bartosz Tymiński (UMKS Victoria Ostrołęka) vs Michał Gajewski (SPARTANS PROMOTION)

Zwycięstwo: Tymiński pkt 2:1

81 kg senior 3×2′
16. Ihor Haborak (Akademia Lwa) vs Kamil Zajkowski (Niezrzeszony)

Zwycięstwo: Ihor Naborak pkt 2:1

17. Paweł Bogusz (Elita Gym) vs Cezar Polak (SFC24)

Zwycięstwo: Bogusz pkt 3:0

91 senior 3×2′
18. Rożej Darek (Niestowarzyszony) vs Piotr Śliwa (Spartans Promotion)

Zwycięstwo: Śliwa RSC 1 runda

+91 kg 3×2′
19. Andrzej Piątek (Sęk Team) vs Mariusz Zborowski (Sting Halinów)

Piątek pkt 3:0

NIEDZIELA 25.10

Walka meczu LFC vs MKS PILICA
69 kg junior 3×3′
1. Patryk Zapała (LFC) vs Jakub Lao (MKS PILICA)
Zwycięstwo: Jakub Lao pkt 3:0

senior 75 kg 3×2′ klasa C
2.  Karol Rudowski (Fight Club Radzymin) vs Mizia Łukasz (Niezrzeszony Jastrzębie – Zdrój)
Zwycięstwo: Karol Rudowski pkt 3:0

senior 69 kg 3×2′ klasa C
3. Marcin Gotówko (Niezrzeszony Jastrzębie Zdrój) vs Raian Dandyk (Niezrzeszony Jastrzębie – Zdrój)
Zwycięstwo: Marcin Gotówko pkt 3:0

senior 75 kg 3×3′
4. Egor Glebov (Legia Fight Club) vs Marek Dreinert (Niezrzeszony Jastrzębie Zdrój)
Zwycięstwo: Egor Glebov pkt 2:1

senior 81 kg 3×2′ klasa C
5. Adrian Mroczek (Niezrzeszony Jastrzębie Zdrój) vs Pietraszek Piotr (Klincz Kielce)
Zwycięstwo: Adrian Mroczek pkt 3:0

kadetka/juniorka 3×2′
6. Natalia Kozibąk (Akademia Boksu i Muay Thai JKM) vs Wiktoria Sęk (Legia Fight Club)
Zwycięstwo: Natalia Kozibąk RSC 3 runda

Młodzik 3×1,5′
7. Brajan Majewski (Sportowy Żyrardów) vs Kacper Gajos (Gladiator Warszawa)
Zwycięstwo: Kacper Gajos pkt 3:0

Młodzik 50 kg 3×1,5′
8. Sergiusz Saczkowski (Legia Fight Club) vs Henryk Kępa (Pięściarz Warszawa)
Zwycięstwo: Sergiusz Saczkowski

Młodzik 54 kg 3×1’5
9. Szymon Skorupka (Pięściarz Warszawa) vs Natan Bartocha (Gladiator Warszawa)­­­
Zwycięstwo: Szymon Skorupka pkt 2:1

10. Andrei Shumiński (Uniq Fight Club) vs Jakub Słoniewski (KS RED GLOVES)
Zwycięstwo: Andrei Shumiński pkt 2:1

kadet 60 kg 3×2′

11. Fabian Krawczyk (Legia Fight Club) vs Mateusz Ładniak (Gladiator Warszawa)
Zwycięstwo: Mateusz Ładniak pkt 3:0

64/70 kg adept 3×1′
12. Olaf Nowak (LFC)  vs Wojciech Kaszycki (LFC)
Zwycięstwo: Olaf Nowak pkt 3:0

57 kg senior 3×2′
13. Tomasz Gołos (Sparta Gym) vs Michał Strzałko (Bliźniak Team)
Zwycięstwo: Tomasz Gołos pkt 3:0

junior 3×2′
14. Jan Kołakowski (Legia Fight Club) vs Kacper Makarewicz (Underground Biała Podlaska)
Zwycięstwo: Jan Kołakowski pkt 3:0

senior 91 kg 3×2′

15. Patryk Połeć (MKB LAAB) vs Karol Świerczewski (Niezrzeszony Garwolin)
Zwycięstwo: Karol Świerczewsk RSC 1 runda

junior/kadet
70 kg 3×2′
16. Dawid Kolasa (LFC) vs Jakub Jankowski (Uniq Fight Club)
Zwycięstwo: Dawid Kolasa pkt 3:0

75 kg senior C 3×2′
17. Bohdan Kovbasa (Pięściarz Warszawa) vs Piotr Kaczmarek (X-Fight Piaseczno)
Zwycięstwo: Piotr Kaczmarek pkt 3:0
18. Patryk Wieczorkowski (LFC) vs vs Michał Golański (MKB LAAB)
Zwycięstwo: Michał Golańsk pkt 3:0

81 kg 3×2′
19. Dariusz Wawrzeńczyk (LFC) vs Karol Tymoszuk (Underground Biała Podlaska)
Zwycięstwo: Karol Tymoszuk pkt 2:1
20. Trypuć Paweł (Chorten Boxing Production) vs Bądzyński Arkadiusz (KnockOut Bielany)
Zwycięstwo: Bądzyński Arkadiusz RSC runda 3

91 kg
21. Dominik Rutelonis (X-Fight Piaseczno)  vs Sebastian Duczyński (Fenix Fight Club)

Zwycięstwo: Duczyński pkt 3:0

+91 kg 3×2′
22. Sławomir Morawski (Underground Biała Podlaska) vs Konrad Kowalski (X-Fight Piaseczno)

Zwycięstwo: Kowalski pkt 2:1


by karat1944 5th Październik 2020 0 Comments

50 Granda Warszawska na Pięści (dzień 2)

6 września 2020 roku odbył się drugi dzień walk 50 Jubileuszowej Grandy na pięści.
Podczas tego dnia imprezy odbyły się aż 53 pojedynki.
Niewątpliwie po pandemii i długiej przerwie, wszyscy byli spragnieni i głodni boksu!
Oprócz walk odbyły się także koncerty rapowe. Wystąpili: Jacol Pewna Pozycja i Lewy BRD
Część z dochodu z wydarzenia zostało przekazanych na wsparcie legendy sportów walki w Polsce, wielokrotnego mistrza świata w kickboxingu – Marka Piotrowskiego

 

Wyniki walk z drugiego dnia 50 Jubileuszowej Grandy na pięści :
1. Natalia Mlekicka (KB Legia Warszawa) vs Oliwia Wożniak (MKB Laab)
57 kg kobiety senior
wygrana: Woźniak pkt 3:0

2. Katarzyna Smoługa (MKB Team) vs Anna Kowalewska (KSW Cross Fight Club) 54 kg kobiety senior
Wygrana: Smoługa RSC 1 runda

3. Alicja Bielecka (Gladiator Team) vs Jowita Malczewska (Niezrzeszona) 70 kg kobiety senior
walka niepunktowana

4. Joanna Wojciechowska (Pięściarz Grudziądz) vs Maria Peresada (MKB Team) 63 kg kobiety senior
wygrana: Peresada ABDn 2 runda

5. Aleksanda Wiechetek (KnockOut Bielany) vs Justyna Paradowska (Octopus Łódź)
64 kg kobiety senior
wygrana: Wiechetek pkt 2:1

6. Daria Sosnowska (Mini Fit Fight Gym) vs Aleksandra Kisiel (Box Garda Marki)
75 kg kobiety senior
wygrana: Sosnowska pkt 3:0

7. Natan Bartocha (Gladiator Warszawa) vs Aleksander Lutek (MKS Pilica Białobrzegi)
56 kg młodzik/kadet
wygrana: Lutek pkt 3:0

8. Krystian Graduszewski (Start Grudziądz) vs Mateusz Ładniak (Gladiator Warszawa)
64 kg kadet
wygrana: Ładniak pkt 3:0

9. Stanisław Nader (Legia Fight Club) vs Patryk Bełchatowski (Gladiator Warszawa)
69 kg senior
wygrana: Bełchatowski pkt 2:1

10. Kacper Gajos (Gladiator Warszawa) vs Jan Plichta (Gladiator Warszawa)
59 kg młodzik
wygrana: Plichta pkt 3:0

11. Michał Mróz (Legia Fight Club) vs Andrzej Kubas (Octopus Łódź)
81 kg senior
wygrana: Kubas pkt 3:0

12. Igor Pryga (Uniq Fight Club) vs Ibragim Avtarhanov (LFC)
64 kg senior klasa A
wygrana: Pryga pkt 3:0

13. Krzysztof Aszurkiewicz (Głaz Boxing) vs Marek Dreinert (Niezrzeszony)
75 kg senior klasa B
wygrana: Dreinert pkt 3:0

14. Konrad Chwedoruk (Fight Point Biała Podlaska) vs Kacper Goetze (GIA Boxing Promotion)
81 kg senior klasa C
wygrana: Chwedoruk RSC3

15. Grzegorz Bołtromiekuk (Gimnazjon Wyszków) vs Krzysztof Klencner (Uniq Fight Club)
91 kg senior klasa B
wygrana: Klencner pkt 2:1

16. Kamil Przychodzki (Legia Fight Club) vs Przemysław Majewski (Fight Club Koszalin)
senior klasa A
wygrana: Przychodzki pkt 2:1

17. Hubert Soroka (Fight Fabric Challenge) vs Marek Muranowicz (Legia Fight Club)
senior klasa B
wygrana: Soroka RSC 3 runda

18. Rafał Zalewski (Gimnazjon Wyszków) vs Bartosz Tymiński (Victoria Ostrołęka)
senior klasa A
wygrana: Zalewski pkt 3:0

19. Yasuf Bersenkayev (Legia Fight Club) vs Aleksander Bereżewski (Legia Fight Club)
senior 69 kg klasa A
wygrana: Bereżewski pkt 3:0

20. Artur Krzewicki (Octopus Łódź) vs Michał Litwiniuk (Fight Point Biała Podlaska)
senior 69 kg klasa C
wygrana: Krzewicki pkt 3:0

21. Ernest Remiszewski (Legia Fight Club) vs Filip Maciaszek (Dojo United Łódź)
senior/kadet 69 kg klasa C
wygrana: Remiszewski pkt 3:0

22. Bartosz Pudlewski (Niezrzeszony Grudziądz) vs Bartosz Lech (Hetman Białystok)
senior +91 kg klasa B
wygrana: Lech pkt 2:1

23. Dominik Rutelonis (X-Fight Piaseczno) vs Jakub Sobotka (Champion Ostrołęka)
senior 91 kg klasa C
wygrana: Rutelonis pkt 3:0

24. Kamil Niewiadomski (Octopus Łódź) vs Krzysztof Kondratowicz (Niezrzeszony)
senior 91 kg klasa B/C
Wygrana: Kondratowicz Dsk 3 runda

25. Aleksander Siodłowski (Legia Fight Club) vs Łukasz Majchrzak (Kuźnia Łódź)
senior 91 kg klasa B/C
Wygrana: Siodłowski RSC 3 runda

26. Aleksander Gniadek (Sparta Gym Warszawa) vs Krzysztof Szcześniak (Octopus Łódź)
69 kg senior klasa C
Wygrana: Szcześniak VO

27. Alex Fondacaro (Sorok Boxing) vs Krystian Różalski (Octopus Łódź)
81 kg junior
wygrana: Różalski pkt 2:1

28. Patryk Romaniuk (Niezrzeszony) vs Piotr Pawłowski (MKB Team)
69 kg senior klasa C
wygrana: Romaniuk pkt 2:1

29. Norbert Kuć vs Władysław Sarnowski (Uniq Fight Club)
75 kg senior klasa C
wygrana: Sarnowski RSC 3 runda

30. Wiktor Kapłunow (Niezrzeszony Jastrzębie – Zdrój) vs Jakub Szwugier (Rzgów Top Team)
75 kg senior klasa C
wygrana: Kapłunow pkt 2:1

31. Patryk Kaźmierczak (Octopus Łódź) vs Patryk Stańczyk (Kuźnia Mistrzów)
81 kg junior
wygrana: Stańczyk pkt 3:0

32. Michał Żywicki (Legia Fight Club) vs Dominik Sarnecki (Kuźnia Łódź)
75 kg junior
wygrana: Sarnecki pkt 3:0

33. Radosław Wojewódzki vs Adrian Chojecki (Sorok Boxing)
81 kg senior klasa C
wygrana: Chojecki 2:1

34. Kacper Kawecki vs (Dojo United Łódź) vs Michał Golański (MKB Team)
75 kg senior klasa C
wygrana: Golański pkt 3:0

35. Daniel Domachowski (Pięściarz Grudziądz) vs Tomasz Poszwa
81 kg senior klasa C
wygrana: Poszwa pkt 3:0

36. Marcin Strzeszewski (Pięściarz Grudziądz) vs Dominik Świątek (Niezrzeszony)
81 kg senior klasa C
wygrana: Strzeszewski pkt 3:0

37. Piotr Sobiech (Legia Fight Club) vs Jakub Sajnóg (Niezrzeszony)
81 kg senior klasa C
wygrana: Sajnóg pkt 2:1

38. Sławomir Powroźnik (Akademia Boksu i Muay Thai) vs Łukasz Bordewicz (Wda Świecie)
91 kg senior klasa C
wygrana: Bordewicz pkt 3:0

39. Adam Hamczyk (Octopus Łódź) vs Kamil Hentka (Niezrzeszony)
91 kg klasa C
wygrana: Hamczyk RSC 2 runda

40. Piotr Szczerkowski (Octopus Łódź) vs Łukasz Promny (Niezrzeszony Jastrzębie Zdrój)
91 kg klasa C
wygrana: Szczerkowski pkt 2:1

41. Konrad Kowalski (X-Fight Piaseczno) vs Daniel Maciejewski (Fight Club Sochaczew)
+91 kg klasa C
wygrana: Kowalski pkt 2:1

42. Sławomir Morawski (Underground Biała Podlaska) vs Jakub Przytulski (Rzgów Top Team)
+91 kg klasa B
wygrana: Morawski pkt 3:0

43. Karol Tymoszuk (Underground Biała Podlaska) vs Michał Wiśniewski (Legia Fight Club)
81 kg senior klasa C
wygrana: Tymoszuk pkt 2:1

44. Kacper Kupski (Factory Gym) vs Marcin Zapałowski (Rzgów Top Team)
69 kg junior klasa C
wygrana: Zapałowski pkt 2:1

45. Alan Bartkowski (Niezrzeszony) vs Łukasz Kozakiewicz (Akademia Lwa Warszawa)
63 kg junior
wygrana : Kozakiewicz pkt 2:1

46. Paweł Leszczyński (MKB Team/Laab) vs Tomasz Szeliga (Sorok Boxing Team)
75 kg senior klasa C
wygrana: Leszczyński pkt 3:0

47. Patryk Aftyka (Jastrzębie Zdrój) vs Kamil Kasprzak (MKB Team/Laab)
69 kg senior klasa C
wygrana: Aftyka pkt 2:1

48. Jakub Lao (MKS Pilica) vs Patryk Zapała (Niezrzeszony)
69 kg junior
wygrana: Lao pkt 2:1

49. Grzegorz Pawłowicz (Niestowarzyszony) vs Marek Niemyjski (Niestowarzyszony)
75 kg senior klasa C
wygrana: Pawłowicz pkt 3:0

50. Michał Wojtaszczyk (Octopus Łódź) vs Ihor Haborak (Akademia Lwa Warszawa)
81 kg senior klasa C
wygrana: Haborak RSC 3 runda

51. Bartosz Kucharczyk (Legia Fight Club) vs Eryk Tur (X – Fight Piaseczno)
75 kg senior klasa C
wygrana: Kucharczyk RSC 2 runda

52. Igor Faliszewski (Sorok Boxing) vs Sameer Mohammed (Kuźnia Łódź)
69 kg junior klasa C
wygrana: Faliszewski DSQ 1 runda

53. Jakub Jankowski (Uniq Fight Club) vs Antoni Teodorowicz (Legia Fight Club)
76 kg kadet
wygrana: Jankowski pkt 3:0

Organizatorzy:
Legia Fight Club
Karat Napalm Grupa
Warszawska Granda


Podziękowania dla wszystkich patronów i sponsorów:

Tymex Boxing Promotion
Strength & Workout Supplements
Centrum Zdrowia Rewital
www.bokser.org
ringpolska.pl
Sporty Walki
Legal Cakes
StormCloud
#Boxingtv
Hypertec supplements
Fit & Health Shop
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski
LukTrans 536-112-999 Transport Medyczny
LEONE Polska
Czwórka
tysol.pl


UWAGA! Ruszyły już zapisy na 51 Grandę na Pięści, która odbędzie się 24 i 25 października.
Zapraszamy zawodników indywidualnych jak i kluby chcące stoczyć mecze w ramach POLSKO – WARSZAWSKIEJ LIGI BOKSERSKIEJ. Udział w lidze nie jest wiążący, może być jednorazowy lub do końca sezonu. 
Zapisy indywidualnych zawodników na stronie:
Trenerzy i osoby reprezentujące kluby chcące zgłosić się do Ligi proszone są o wiadomość na maila: 
lub telefon pod nr 533 287 765

 

Podczas zawodów odbył się koncert, na którym zagrał LEWY BRD
https://www.facebook.com/LEWYBRD-279629345409040

Utwór promujący jego płytę:

by karat1944 5th Październik 2020 0 Comments

50 Granda Warszawska na Pięści (dzień 1)

5 września 2020 roku odbył się pierwszy dzień walk 50 Jubileuszowej Grandy na pięści.
Głównym wydarzeniem tego dnia był mecz pomiędzy LEGIA FIGHT CLUB a UKS CHAMPION OSTROŁĘKA.
Mecz odbył się w ramach inauguracji POLSKO – WARSZAWSKIEJ LIGI BOKSERSKIEJ.
Mecz zwyciężył klub LFC 10:0 (wszystkie 5 walki wygranych przez zawodników z Warszawy).
Pozostałe walki również były emocjonujące.
Na wydarzeniu zagrał również raper WUEM TPN.
Część z dochodu z wydarzenia zostało przekazanych na wsparcie legendy sportów walki w Polsce, wielokrotnego mistrza świata w kickboxingu – Marka Piotrowskiego

Wyniki walk z pierwszego dnia 50 Jubileuszowej Grandy na pięści:
1. Kacper GAJOS (Gladiator Warszawa) vs Daniel SŁAWIŃSKI (Gladiator Wwa)
52 kg MŁODZIK
Wygrana : Sławiński pkt 3:0

2. Oskar JANECKI (Gladiator Warszawa) vs Jakub SŁONIEWSKI (Red Gloves)
50 kg Adept
Wygrana: Janecki pkt 3:0

3. Marcin WÓJCIK (Victoria Ostrołęka) vs Michał NASIADKA (LFC)
64 kg kl. B
Wygrana : Nasiadka pkt 3:0

4. Wiktoria Tabczyk (Noras Team) vs Katarzyna JURCZYŃSKA (Copacabana)
63 kg KOBIETY
Wygrana: Tabaczyk pkt 3:0

5. Jakub WALCZAK (Gladiator Warszawa) vs Maks Romaniuk (Pilica)
60 kg kadet/junior
Wygrana: Walczak pkt 3:0

6. Mateusz LERKA (Gladiator Warszawa) vs Markus SOBIESZEK (Academia Gorilla Skierniewice)
56 kg Adept
Wygrana : Lerka pkt 3:0


Mecz: LEGIA FIGHT CLUB VS OSTROŁĘKA


PIERWSZA WALKA MECZOWA

7. Szymon Brząkała (Legia Fight Club) vs Szymon Wróblewski (UKS CHAMPION OSTROŁĘKA)
kat. 63 kg
Wygrana: Brząkała RSC 2 runda

DRUGA WALKA MECZOWA

8. Michał DĄBROWSKI (Legia Fight Club) vs Maciej Erpszt (UKS CHAMPION OSTROŁĘKA)
57 kg kadet
Wygrana: Dąbrowski pkt 3:0

TRZECIA WALKA MECZOWA

9. Michał Cewiński (Legia Fight Club) vs Szymon Rutkowski (UKS CHAMPION OSTROŁĘKA)
69 kg junior
Wygrana: Cewiński pkt 3:0

CZWARTA WALKA MECZOWA

10. Mateusz Karolak (Żoliborska Szkoła Boksu/LFC) vs Kacper WASZKIEWICZ (UKS CHAMPION OSTROŁĘKA)
kat. 69KG senior
Wygrana: Karolak RSC 1 runda

PIĄTA WALKA MECZOWA

11. Paweł Michalik (Legia Fight Club) vs Bartosz Tymiński (VICTORIA OSTROŁĘKA)
kat. 75 kg senior
Wygrana: Michalik pkt 3:0

Wynik meczu: LEGIA Fight Club vs UKS CHAMPION OSTROŁĘKA
10:0 dla LFC

12. Klaudia PAWICKA (Akademia Boksu i Muay Thai JKM) vs Anna OLCZAK (Legia Warszawa)
51KG KOBIETY Senior
Wygrana: Olczak pkt 3:0

13. Paweł ECHLER (LFC) vs Mateusz SIKORA (Bliźniak Team)
+91 KG senior
Wygrana: Echler pkt 3:0

14. Bartosz CIEBIELSKI vs Michał GAJEWSKI (Spartans Promotions)
Wygrana: Gajewski RSC 3 runda

15. Maciej Grzyb vs Mateusz DOROSIŃSKI (Legia Warszawa)
81 kg senior
Wygrana : Grzyb pkt 3:0

16. Konrad CEGLIŃSKI (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Adrian GRENDA (LFC)
69 kg senior
Wygrana: Cegliński pkt 3:0

17. Szymon MACHAJ (Academia Gorilla Skierniewice) vs Mikołaj Goworek (Legia Fight Club)
81 kg junior
Wygrana: Machaj pkt 3:0

18. Konrad Kwietniewski (Uniq Boxing Team) vs Mateusz Pulkowski (MKS PILICA BIAŁOBRZEGI)
81 kg senior
Wygrana: Kwietniewski pkt 3:0

19. Tomasz CHMIEL (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Egor Glebov (Legia Fight Club)
75 kg senior
Wygrana: Glebov pkt 2:1

20. Kacper SUCHAŃSKI (Bliźniak Team) vs Krystian CIOK (Spartans Promotion)
75 kg senior
Wygrana: Suchański pkt 3:0

21. Władysław SARNOWSKI (Uniq Fight Club) vs Krzysztof MAŁASZUK (Spartans Promotion)
75 kg senior
Wygrana: Sarnowski pkt 3:0

22. Marcin ADAMKIEWICZ (Legia Fight Club) vs Daniel RUDNICKI (Victoria Ostrołęka)
75 kg senior
Wygrana: Adamkiewicz pkt 2:1


Organizatorzy:

Legia Fight Club
Karat Napalm Grupa
Warszawska Granda


Podziękowania dla wszystkich patronów i sponsorów:

Tymex Boxing Promotion
Strength & Workout Supplements
Centrum Zdrowia Rewital
www.bokser.org
ringpolska.pl
Sporty Walki
Legal Cakes
StormCloud
#Boxingtv
Hypertec supplements
Fit & Health Shop
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski
LukTrans 536-112-999 Transport Medyczny
LEONE Polska
Czwórka


UWAGA! Ruszyły już zapisy na 51 Grandę na Pięści, która odbędzie się 24 i 25 października.
Zapraszamy zawodników indywidualnych jak i kluby chcące stoczyć mecze w ramach POLSKO – WARSZAWSKIEJ LIGI BOKSERSKIEJ. Udział w lidze nie jest wiążący, może być jednorazowy lub do końca sezonu. 
Zapisy indywidualnych zawodników na stronie:
Trenerzy i osoby reprezentujące kluby chcące zgłosić się do Ligi proszone są o wiadomość na maila: 
lub telefon pod nr 533 287 765

Podczas zawodów odbył się koncert, na którym zagrał WUEM TPN
https://www.facebook.com/wuem.tpn.oficjalnie
https://www.facebook.com/tpn.produkcja
https://www.youtube.com/wuemtpnoficjalnie

by karat1944 5th Lipiec 2020 0 Comments

Letni obóz bokserski 16-23.08.2020

There are plenty of avenues that businesses can leverage to create brand awareness. A company event is one of them. Event branding allows companies to enhance the awareness they currently enjoy. In fact, event branding…

Nowy klip KARATA NM #hot16challenge2

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego klipu KARATA NM. Utwór został zrealizowany w ramach akcji Hot16Challenge2, która polega na nagraniu zwrotki rapowej, wspieraniu akcji charytatywnej i nominowaniu kolejnych raperów.

 
Akcja charytatywna:
https://www.siepomaga.pl/hot16challenge
 
Rap: KARAT NM
Produkcja: Szymon TUR
WIDEO: ORZEŁ I SYRENKA TV
Nagrano w studiu: B1 Studio
 
Jest to pierwszy teledysk zrealizowany samemu przez artystę przy pomocy jego dziewczyny.
Raper dziękuje za nominacje od : WUEM TPN, Kritaczi, Emace, WHSP, Tektyw, Żurek.
Samemu zaś nominuje: Elvis i Elfue Podziemny Styl oraz trenera boksu, mistrz Europy z Halle Bogdan Gajda.
 
 
Tekst utworu:
 
Może osób niewiele jeszcze mnie pamięta
Tworze jako Karat NM, Orzeł i Syrenka
Dzięki za nominacje, Krisu Żurek,Emace
Dzisiaj to wrzucajcie jak nawijam szesnastkę
Mnoże razy dwa więc, werset trzy dwa leci
Boże dobry, Panie, serce me oświecisz
Oświeć też umysły tępe najwidoczniej
Co Polskę chcą zniszczyć, i sprzedać za forsę
Zabierz też koronę, można tłumaczyć dwuznacznie
Przez to kraty jego domem bądź w szpitalnej salce
Leży, nie wiem już myśleć, nie wiem już w co wierzyć
Żyć albo nie żyć, zaiste, przez to co się się szerzy
Lub choroby współistniejące, czyli jakie ?
Czy jest zdrowym czy gościem z chorym światem
Jeśli tak jest, to go proszę Panie ulecz
Wierzmy mocno, nie traktujmy wiary jak amulet
Nie traktujmy też tak ludzi wkoło i zdarzeń,
Trudny czas czasem się dłuży, czas pokaże
Nie wiem o co chodzi, to osobny wątek
Się nie godzi, że ktoś zbierze brawa gromkie
Wielu będzie rozkminiać,nie braknie szerloków
Czemu tak Czyja wina? Kto nabroił w okół
Wiesz, podejrzanych długa lista bardzo
Lecz niech nienawiść nie będzie naszą tratwą
Nie zbawimy świata, warto obok spojrzeć
Rodzimy się by pomagać, czynić dobrze
Dobry Boże nas w tym wesprzesz Tobie ufać
Skromnym pomagam wersem, choć zwrota długa
Czeka ktoś może i przesłucha jej w całości
Niechaj w tle leci nuta na kolejny głośnik
Dzięki dla za ten bit, Boże mu błogosław
I słuchaczom wiernym, co im droga Polska!

by karat1944 28th Styczeń 2020 0 Comments

Zimowy obóz bokserski

There are plenty of avenues that businesses can leverage to create brand awareness. A company event is one of them. Event branding allows companies to enhance the awareness they currently enjoy. In fact, event branding…

by karat1944 20th Styczeń 2020 0 Comments

Polsko-Warszawska Liga Bokserska

There are plenty of avenues that businesses can leverage to create brand awareness. A company event is one of them. Event branding allows companies to enhance the awareness they currently enjoy. In fact, event branding…

Sybskrybuj naszego newslettera!


 
close-link