12 grudnia w klubie Legia Fight Club odbyła się 66 Warszawska Granda na pieści – specjalna przedświąteczna edycja.
Na wstępie gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników, klubów i trenerów, którzy wzięli udział w naszym wydarzeniu.
Wszystkim, także i oczywiście kibicom życzymy zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz jak najlepszej formy w Nowym Roku, w którym szykujemy kolejne edycje. Pierwsza planowana jest na przełomie luty/marzec.
Zdjęcia: Mariusz Kawecki
Transmisja z pojedynków:
https://www.youtube.com/watch?v=q7zA3JrwxTU
WYNIKI WALK SPARINGOWO – SZKOLENIOWYCH i LICENCJONOWANYCH
adept 63 kg
walka niepunktowana
- Jakub Sumiła (Ciechanowski Klub Bokserski) vs Hubert Wakuluk (Gimnazjon Warszawa)
WALKA NIEPUNKTOWANA
młodzik/adept 60 kg
- Markus Sobieszek (Academia Gorila Skierniewice) vs Antoni Turek (Ciechanowski Klub Bokserski)
wygrana SOBIESZEK pkt 3:0
senior / koneserzy 75 kg
- Karol Sazonow (Legia Fight Club) vs Karol Adamski (Seba Bije Team)
wygrana ADAMSKI pkt 2:1
80 kg senior / koneser
- Sebastian Dymiszkiewicz (Warsaw Fight Hard) vs Bartosz Raczyński (SportMania Gym)
wygrana RACZYŃSKI AB 3 runda
senior 80 kg
- Kacper Dziak (Bokser Siedlce) vs Maks Czarnota (Academia Gorila Skierniewice)
wygrana DZIAK pkt 3:0
50 kg seniorka / juniorka
- Zofia Sobotowska (Niezrzeszona) vs Klaudia Świercz (BKS Skorpion Szczecin)
wygrana Sobotowska pkt 3:0
91 kg senior/ koneser 91 kg
- Michał Idziak (Legia Fight Club) vs Damian Bartoszek (Warsaw Fight Hard)
wygrana Idziak pkt 3:0
(koneserzy)
- Marcin Strzeszewski (Pięściarz Grudziądz) vs Wojciech Suwiński (Niezrzeszony)
wygrana Suwiński AB 3 runda
senior 80 kg
- Maciej Grzyb (Legia Fight Club) vs Piotr Stańczyk (Klub Bokserski “Pięściarz”)
wygrana Grzyb pkt 3:0
senior 86 kg
- Grzegorz Kołodnicki (Box Garda Marki) vs Adrian Wojtkowski (Legia Fight Club)
wygrana Kołodnicki pkt 3:0
86 kg
- Jacek Gać (Uniq Fight Club) vs Sylwester Perkowski (Cristal Białystok)
wygrana Gać pkt 2:1
90 kg senior
- Łukasz Remiszewski (Legia Fight Club) vs Szymon Rudziński (Niezrzeszony)
wygrana Rudziński pkt 2:1
90 kg senior
- Hubert Łąkowski (Niezrzeszony) vs Sebastian Dzień (Rio Top Gym Wrocław)
wygrana Łąkowski pkt 3:0
90 kg senior
- Konrad Kwietniewski (Legia Fight Club) vs Hubert Krasuski (Sako Gdynia)
wygrana Krasuski pkt 3:0
52 kg kadet / młodzik
- Dawid Kusio (Sportowy Żyrardów) vs Mikołaj Mazurek (Legia Fight Club)
wygrana Mazurek pkt 3:0
+92 kg junior
- Wiktor Wojtczak (Sportowy Żyrardów) vs Dawid Smolak
wygrana Wojtczak pkt 3:0 - Sebastian Uszler (Pieściarz Grudziądz) vs Mateusz Białach (Wojownik Ostrów Mazowiecka)
wygrana Uszler pkt 2:1
senior 80 kg (koneserzy)
- Adrian Zalewski (UKS Wojownik Ostrów Mazowiecka) vs Mariusz Wójtowicz (Lokalna 33 Gym & Fitness)
wygrana Wójtowicz AB 2 runda
71 kg senior - Daniel Roszkowski (Cristal Białystok) vs Sebastian Krzyżanowski (Seba Bije Team)
wygrana Krzyżanowski pkt 3:0
+92 kg senior
- Jańczak Artur (Boxer Siedlce) vs Kamil Przychodzki (Legia Fight Club)
wygrana Przychodzki pkt 3:0 - Marek Rozicki (Niezrzeszony) vs Kulikowski Christophe (Niezrzeszony)
wygrana Kulikowski pkt 3:0
kadet 63 kg
- Adam Woźniak (Ciechanowski Klub Bokserski) vs Jan Szulc (Legia Fight Club)
wygrana Woźniak pkt 3:0
kobiety senior 50 kg
- Anna Olczak (Akademia Walki) vs Marta Magierecka (Academia Gorila)
wygrana Olczak pkt 3:0
kobiety 60 kg juniorka / seniorka
- Julia Stańczyk (Legia Fight Club) vs Oliwia Rusoń (Pięściarz Grudziądz)
wygrana Stańczyk pkt 3:0
seniorka 70 kg
- Klaudia Stąsiek (Pięściarz Grudziądz) vs Zuza Dymek (Legia Fight Club)
wygrana Stąsiek pkt 3:0
senior 60 kg
- Paweł Udowski (Pięściarz Grudziądz) vs Nino Piszora (Knockout Bielany)
wygrana Udowski pkt 2:1
Młodzik
- Hubert Pachulski (Box Garda Marki) vs Henryk Kępa (Pięściarz Warszawa)
wygrana Pachulski pkt 2:1
senior 63 kg
- Vadym Bezkorovainyi (CWZS Zawisza, Bydgoszcz) vs Łukasz Kozakiewicz (Akademia Lwa)
wygrana Bezkorovainyi pkt 3:0
junior/kadet 63 kg
- Igor Pawłowski (Legia Fight Club) vs Aleksander Lutek (MKS Pilica)
wygrana Lutek pkt 3:0
junior 60 kg
- Mikołaj Żurek (Akerman Sokołów Podlaski) vs Jakub Biernat (Niezrzeszony)
wygrana Żurek pkt 3:0
Kadet 57 kg
- Zbyszek Biniszewski (Mini Fit Fight Gym) vs Kuba Słoniewski (Red Box Gloves)
wygrana Słoniewski pkt 3:0
75 kg junior
- Mateusz Maciak (Aligatores) vs Jakub Lao (MKS Pilica)
wygrana Lao AB 2 runda
67 kg senior
- Sergei Makarski (Klub “Sparta” Gym) vs Krzysztof Kurzyp (Uniq Fight Club)
wygrana Makarski pkt 2:1
67 kg
junior / senior
- Antoni Nowak (Legia Fight Club) vs Jan Starosta (Gimnazjon Warszawa)
wygrana Nowak RSC 3 runda
70 kg kadet
- Mateusz Ładniak (Niestowarzyszony) vs Jakub Jankowski (Uniq Fight Club)
wygrana Jankowski pkt 3:0
junior 75 kg
- Dawid Paniutin (Legia Fight Club) vs Paweł Woźniak (Akerman Sokołów Podlaski)
wygrana Woźniak KO 1 runda
senior 75 kg
- Michał Grykałowski (Box Garda Marki) vs Władysław Sarnowski (Uniq Fight Club)
wygrana Sarnowski pkt 3:0
kadet 76 kg
- Wiktor Przepióra (Legia Fight Club) vs Maksymilian Madela (Pięściarz Grudziądz)
wygrana Madela pkt 3:0
junior 80 kg
- Nikodem Studański (Pięściarz Grudziądz) vs Kacper Aleksiejewicz (Boxer Siedlce)
wygrana Aleksiejewicz pkt 3:0
senior 80 kg
- Grzegorz Zarzycki (Niezrzeszony) vs Krzysztof Mielańczuk (Akerman Sokołów Podlaski)
wygrana Zarzycki pkt 3:0
kadet 80 kg
- Andrzej Borkowski (Legia Fight Club) vs Maksymilian Pardus (Skorpion Warszawa)
wygrana Pardus pkt 2:1 - Dominik Czmoch (STS Aves) vs Bogdan Kozachenko (Uniq Fight Club)
wygrana Kozachenko pkt 3:0
Podziękowania dla wszystkich sponsorów i patronów:
firma sprzętowa StormCloud
sklep MMANIAK.PL
Legal Cakes
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski
LukTrans 536-112-999 Transport Medyczny
www.bokser.org
ringpolska.pl
Promo Print drukarnia Warszawa
Sporty Walki
WBC Amateur
a także dla pozostałych patronów, które współpracują z Jeffem Wojciechowskim ambasadorem WBC Amateur w Polsce !
Szczególne podziękowania dla sklepu Żyleta, który wyprodukował super smycze będące nagrodami dla zawodników.
Miejmy nadzieje, że młodzi zawodnicy walczący na naszych turniejach będą w przyszłości osiągać sukcesy na miarę Mistrzostw Europy, Świata czy Igrzysk Olimpijskich.
Podczas wydarzenia odbyły się także koncerty rapowe. Zagrali:
Karat Napalm Grupa
Tektyw
Jeff Hit First
oraz DJ DJAKS
Powstawały także ujęcia do klipu utworu KARATA NM i JEFFA Wojciechowskiego, którego premiera niebawem !