50 Granda Warszawska na Pięści (dzień 2)
6 września 2020 roku odbył się drugi dzień walk 50 Jubileuszowej Grandy na pięści.
Podczas tego dnia imprezy odbyły się aż 53 pojedynki.
Niewątpliwie po pandemii i długiej przerwie, wszyscy byli spragnieni i głodni boksu!
Oprócz walk odbyły się także koncerty rapowe. Wystąpili: Jacol Pewna Pozycja i Lewy BRD
Część z dochodu z wydarzenia zostało przekazanych na wsparcie legendy sportów walki w Polsce, wielokrotnego mistrza świata w kickboxingu – Marka Piotrowskiego
Wyniki walk z drugiego dnia 50 Jubileuszowej Grandy na pięści :
1. Natalia Mlekicka (KB Legia Warszawa) vs Oliwia Wożniak (MKB Laab)
57 kg kobiety senior
wygrana: Woźniak pkt 3:0
2. Katarzyna Smoługa (MKB Team) vs Anna Kowalewska (KSW Cross Fight Club) 54 kg kobiety senior
Wygrana: Smoługa RSC 1 runda
3. Alicja Bielecka (Gladiator Team) vs Jowita Malczewska (Niezrzeszona) 70 kg kobiety senior
walka niepunktowana
4. Joanna Wojciechowska (Pięściarz Grudziądz) vs Maria Peresada (MKB Team) 63 kg kobiety senior
wygrana: Peresada ABDn 2 runda
5. Aleksanda Wiechetek (KnockOut Bielany) vs Justyna Paradowska (Octopus Łódź)
64 kg kobiety senior
wygrana: Wiechetek pkt 2:1
6. Daria Sosnowska (Mini Fit Fight Gym) vs Aleksandra Kisiel (Box Garda Marki)
75 kg kobiety senior
wygrana: Sosnowska pkt 3:0
7. Natan Bartocha (Gladiator Warszawa) vs Aleksander Lutek (MKS Pilica Białobrzegi)
56 kg młodzik/kadet
wygrana: Lutek pkt 3:0
8. Krystian Graduszewski (Start Grudziądz) vs Mateusz Ładniak (Gladiator Warszawa)
64 kg kadet
wygrana: Ładniak pkt 3:0
9. Stanisław Nader (Legia Fight Club) vs Patryk Bełchatowski (Gladiator Warszawa)
69 kg senior
wygrana: Bełchatowski pkt 2:1
10. Kacper Gajos (Gladiator Warszawa) vs Jan Plichta (Gladiator Warszawa)
59 kg młodzik
wygrana: Plichta pkt 3:0
11. Michał Mróz (Legia Fight Club) vs Andrzej Kubas (Octopus Łódź)
81 kg senior
wygrana: Kubas pkt 3:0
12. Igor Pryga (Uniq Fight Club) vs Ibragim Avtarhanov (LFC)
64 kg senior klasa A
wygrana: Pryga pkt 3:0
13. Krzysztof Aszurkiewicz (Głaz Boxing) vs Marek Dreinert (Niezrzeszony)
75 kg senior klasa B
wygrana: Dreinert pkt 3:0
14. Konrad Chwedoruk (Fight Point Biała Podlaska) vs Kacper Goetze (GIA Boxing Promotion)
81 kg senior klasa C
wygrana: Chwedoruk RSC3
15. Grzegorz Bołtromiekuk (Gimnazjon Wyszków) vs Krzysztof Klencner (Uniq Fight Club)
91 kg senior klasa B
wygrana: Klencner pkt 2:1
16. Kamil Przychodzki (Legia Fight Club) vs Przemysław Majewski (Fight Club Koszalin)
senior klasa A
wygrana: Przychodzki pkt 2:1
17. Hubert Soroka (Fight Fabric Challenge) vs Marek Muranowicz (Legia Fight Club)
senior klasa B
wygrana: Soroka RSC 3 runda
18. Rafał Zalewski (Gimnazjon Wyszków) vs Bartosz Tymiński (Victoria Ostrołęka)
senior klasa A
wygrana: Zalewski pkt 3:0
19. Yasuf Bersenkayev (Legia Fight Club) vs Aleksander Bereżewski (Legia Fight Club)
senior 69 kg klasa A
wygrana: Bereżewski pkt 3:0
20. Artur Krzewicki (Octopus Łódź) vs Michał Litwiniuk (Fight Point Biała Podlaska)
senior 69 kg klasa C
wygrana: Krzewicki pkt 3:0
21. Ernest Remiszewski (Legia Fight Club) vs Filip Maciaszek (Dojo United Łódź)
senior/kadet 69 kg klasa C
wygrana: Remiszewski pkt 3:0
22. Bartosz Pudlewski (Niezrzeszony Grudziądz) vs Bartosz Lech (Hetman Białystok)
senior +91 kg klasa B
wygrana: Lech pkt 2:1
23. Dominik Rutelonis (X-Fight Piaseczno) vs Jakub Sobotka (Champion Ostrołęka)
senior 91 kg klasa C
wygrana: Rutelonis pkt 3:0
24. Kamil Niewiadomski (Octopus Łódź) vs Krzysztof Kondratowicz (Niezrzeszony)
senior 91 kg klasa B/C
Wygrana: Kondratowicz Dsk 3 runda
25. Aleksander Siodłowski (Legia Fight Club) vs Łukasz Majchrzak (Kuźnia Łódź)
senior 91 kg klasa B/C
Wygrana: Siodłowski RSC 3 runda
26. Aleksander Gniadek (Sparta Gym Warszawa) vs Krzysztof Szcześniak (Octopus Łódź)
69 kg senior klasa C
Wygrana: Szcześniak VO
27. Alex Fondacaro (Sorok Boxing) vs Krystian Różalski (Octopus Łódź)
81 kg junior
wygrana: Różalski pkt 2:1
28. Patryk Romaniuk (Niezrzeszony) vs Piotr Pawłowski (MKB Team)
69 kg senior klasa C
wygrana: Romaniuk pkt 2:1
29. Norbert Kuć vs Władysław Sarnowski (Uniq Fight Club)
75 kg senior klasa C
wygrana: Sarnowski RSC 3 runda
30. Wiktor Kapłunow (Niezrzeszony Jastrzębie – Zdrój) vs Jakub Szwugier (Rzgów Top Team)
75 kg senior klasa C
wygrana: Kapłunow pkt 2:1
31. Patryk Kaźmierczak (Octopus Łódź) vs Patryk Stańczyk (Kuźnia Mistrzów)
81 kg junior
wygrana: Stańczyk pkt 3:0
32. Michał Żywicki (Legia Fight Club) vs Dominik Sarnecki (Kuźnia Łódź)
75 kg junior
wygrana: Sarnecki pkt 3:0
33. Radosław Wojewódzki vs Adrian Chojecki (Sorok Boxing)
81 kg senior klasa C
wygrana: Chojecki 2:1
34. Kacper Kawecki vs (Dojo United Łódź) vs Michał Golański (MKB Team)
75 kg senior klasa C
wygrana: Golański pkt 3:0
35. Daniel Domachowski (Pięściarz Grudziądz) vs Tomasz Poszwa
81 kg senior klasa C
wygrana: Poszwa pkt 3:0
36. Marcin Strzeszewski (Pięściarz Grudziądz) vs Dominik Świątek (Niezrzeszony)
81 kg senior klasa C
wygrana: Strzeszewski pkt 3:0
37. Piotr Sobiech (Legia Fight Club) vs Jakub Sajnóg (Niezrzeszony)
81 kg senior klasa C
wygrana: Sajnóg pkt 2:1
38. Sławomir Powroźnik (Akademia Boksu i Muay Thai) vs Łukasz Bordewicz (Wda Świecie)
91 kg senior klasa C
wygrana: Bordewicz pkt 3:0
39. Adam Hamczyk (Octopus Łódź) vs Kamil Hentka (Niezrzeszony)
91 kg klasa C
wygrana: Hamczyk RSC 2 runda
40. Piotr Szczerkowski (Octopus Łódź) vs Łukasz Promny (Niezrzeszony Jastrzębie Zdrój)
91 kg klasa C
wygrana: Szczerkowski pkt 2:1
41. Konrad Kowalski (X-Fight Piaseczno) vs Daniel Maciejewski (Fight Club Sochaczew)
+91 kg klasa C
wygrana: Kowalski pkt 2:1
42. Sławomir Morawski (Underground Biała Podlaska) vs Jakub Przytulski (Rzgów Top Team)
+91 kg klasa B
wygrana: Morawski pkt 3:0
43. Karol Tymoszuk (Underground Biała Podlaska) vs Michał Wiśniewski (Legia Fight Club)
81 kg senior klasa C
wygrana: Tymoszuk pkt 2:1
44. Kacper Kupski (Factory Gym) vs Marcin Zapałowski (Rzgów Top Team)
69 kg junior klasa C
wygrana: Zapałowski pkt 2:1
45. Alan Bartkowski (Niezrzeszony) vs Łukasz Kozakiewicz (Akademia Lwa Warszawa)
63 kg junior
wygrana : Kozakiewicz pkt 2:1
46. Paweł Leszczyński (MKB Team/Laab) vs Tomasz Szeliga (Sorok Boxing Team)
75 kg senior klasa C
wygrana: Leszczyński pkt 3:0
47. Patryk Aftyka (Jastrzębie Zdrój) vs Kamil Kasprzak (MKB Team/Laab)
69 kg senior klasa C
wygrana: Aftyka pkt 2:1
48. Jakub Lao (MKS Pilica) vs Patryk Zapała (Niezrzeszony)
69 kg junior
wygrana: Lao pkt 2:1
49. Grzegorz Pawłowicz (Niestowarzyszony) vs Marek Niemyjski (Niestowarzyszony)
75 kg senior klasa C
wygrana: Pawłowicz pkt 3:0
50. Michał Wojtaszczyk (Octopus Łódź) vs Ihor Haborak (Akademia Lwa Warszawa)
81 kg senior klasa C
wygrana: Haborak RSC 3 runda
51. Bartosz Kucharczyk (Legia Fight Club) vs Eryk Tur (X – Fight Piaseczno)
75 kg senior klasa C
wygrana: Kucharczyk RSC 2 runda
52. Igor Faliszewski (Sorok Boxing) vs Sameer Mohammed (Kuźnia Łódź)
69 kg junior klasa C
wygrana: Faliszewski DSQ 1 runda
53. Jakub Jankowski (Uniq Fight Club) vs Antoni Teodorowicz (Legia Fight Club)
76 kg kadet
wygrana: Jankowski pkt 3:0
Organizatorzy:
Legia Fight Club
Karat Napalm Grupa
Warszawska Granda
Podziękowania dla wszystkich patronów i sponsorów:
Tymex Boxing Promotion
Strength & Workout Supplements
Centrum Zdrowia Rewital
www.bokser.org
ringpolska.pl
Sporty Walki
Legal Cakes
StormCloud
#Boxingtv
Hypertec supplements
Fit & Health Shop
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski
LukTrans 536-112-999 Transport Medyczny
LEONE Polska
Czwórka
tysol.pl
Podczas zawodów odbył się koncert, na którym zagrał LEWY BRD
https://www.facebook.com/LEWYBRD-279629345409040
Utwór promujący jego płytę: