51. Granda na Pięści – wykup PPV + plan walk
W związku z obostrzeniami w jakich przyszło nam zorganizować 51. Grandę na pięści – zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wykupienia dostępu do Pay Per View.
Pełna rozpiska walk zbliżającej się grandy.
51 GRANDA
SOBOTA 24.10
Start ok. 16:30 – 17:00
64 kg junior 3×2′
1. Mikołaj Bielenin (Academia Gorila Skierniewice) vs Mateusz Kasiński (Akademia Lwa Bemowo)
Zwycięstwo: Bielenin pkt 2:1
81 kg junior 3×2′
2. Norbert Duszak (UMKS Victoria Ostrołęka) vs Mateusz Niedziela (SFC24)
Zwycięstwo: Niedziela pkt 3:0
Zwycięstwo:
91 kg/+80 kg junior/kadet 3×2′
3. Sobotka Jakub (UMKS Victoria Ostrołęka) vs Jakub Bugaj (Legia Fight Club)
Zwycięstwo: Sobotka pkt 2:1
MECZ:
LEGIA FIGHT CLUB vs MKS PILICA BIAŁOBRZEGI
57 kg kadet 3×3′
4. Fabian Krawczyk (LFC) vs Aleksander Lutek (MKS Pilica)
Zwycięstwo: Krawczyk pkt 3:0
66 kg kadet 3×2′
5 Kacper Sasowski (LFC) vs Krystian Samoraj (Spartans Promotion – walka dla MKS PILICA)
Zwycięstwo: Sasowski pkt 2:1
81 kg 3×3′
6. Maciej Grzyb (LFC/Uniq Fight Club) vs Mateusz Pulkowski (MKS Pilica Białobrzegi)
Zwycięstwo: Grzyb RSC 2 runda
+91 kg 3×3′
7. Kamil Przychodzki (LFC) vs Radosław Jarzyna (MKS Pilica Białobrzegi)
Zwycięstwo: Przychodzki pkt 3:0
KONIEC MECZU
63 kg 3×2′
8. Michał Nasiadka (Niezrzeszony) vs Mateusz Konaszczyc (Legia Fight Club)
Zwycięstwo: Konaszczyc pkt 3:0
63 kg 3×2′
9. Wojtaś Jan (Akademia Lwa) vs Ernest Remiszewski (Legia Fight Club)
Zwycięstwo: Remiszewski pkt 2:1
63 kg 3×3′
10. Igor Pryga (Uniq Fight Club) vs Andrzej Romanyshyn (Niezrzeszony)
Zwycięstwo: Pryga pkt 3:0
69 kg senior 3×3′
11. Rafał Zalewski (Gimnazjon Wyszków) vs Szymon Brząkała (LFC)
Zwycięstwo: Zalewski RSC2 runda
69 kg 3×3′
12. Ibragim Avtarkhanov (LFC) vs Sebastian Mitura (Żoliborska Szkoła Boksu)
Zwycięstwo: Mitura pkt 2:1
69 kg 3×2′
13. Wiktor Mrozek (UMKS Victoria Ostrołęka) vs Rafał Zalewski – SPARING
75 kg 3×2′
14. Bartosz Kucharczyk (LFC) vs Maciej Rzeźniczek (Kuźnia Łódź)
Zwycięstwo: Kucharczyk pkt 3:0
75 kg senior 3×3′
15. Bartosz Tymiński (UMKS Victoria Ostrołęka) vs Michał Gajewski (SPARTANS PROMOTION)
Zwycięstwo: Tymiński pkt 2:1
81 kg senior 3×2′
16. Ihor Haborak (Akademia Lwa) vs Kamil Zajkowski (Niezrzeszony)
Zwycięstwo: Ihor Naborak pkt 2:1
17. Paweł Bogusz (Elita Gym) vs Cezar Polak (SFC24)
Zwycięstwo: Bogusz pkt 3:0
91 senior 3×2′
18. Rożej Darek (Niestowarzyszony) vs Piotr Śliwa (Spartans Promotion)
Zwycięstwo: Śliwa RSC 1 runda
+91 kg 3×2′
19. Andrzej Piątek (Sęk Team) vs Mariusz Zborowski (Sting Halinów)
Piątek pkt 3:0
NIEDZIELA 25.10
Walka meczu LFC vs MKS PILICA
69 kg junior 3×3′
1. Patryk Zapała (LFC) vs Jakub Lao (MKS PILICA)
Zwycięstwo: Jakub Lao pkt 3:0
senior 75 kg 3×2′ klasa C
2. Karol Rudowski (Fight Club Radzymin) vs Mizia Łukasz (Niezrzeszony Jastrzębie – Zdrój)
Zwycięstwo: Karol Rudowski pkt 3:0
senior 69 kg 3×2′ klasa C
3. Marcin Gotówko (Niezrzeszony Jastrzębie Zdrój) vs Raian Dandyk (Niezrzeszony Jastrzębie – Zdrój)
Zwycięstwo: Marcin Gotówko pkt 3:0
senior 75 kg 3×3′
4. Egor Glebov (Legia Fight Club) vs Marek Dreinert (Niezrzeszony Jastrzębie Zdrój)
Zwycięstwo: Egor Glebov pkt 2:1
senior 81 kg 3×2′ klasa C
5. Adrian Mroczek (Niezrzeszony Jastrzębie Zdrój) vs Pietraszek Piotr (Klincz Kielce)
Zwycięstwo: Adrian Mroczek pkt 3:0
kadetka/juniorka 3×2′
6. Natalia Kozibąk (Akademia Boksu i Muay Thai JKM) vs Wiktoria Sęk (Legia Fight Club)
Zwycięstwo: Natalia Kozibąk RSC 3 runda
Młodzik 3×1,5′
7. Brajan Majewski (Sportowy Żyrardów) vs Kacper Gajos (Gladiator Warszawa)
Zwycięstwo: Kacper Gajos pkt 3:0
Młodzik 50 kg 3×1,5′
8. Sergiusz Saczkowski (Legia Fight Club) vs Henryk Kępa (Pięściarz Warszawa)
Zwycięstwo: Sergiusz Saczkowski
Młodzik 54 kg 3×1’5
9. Szymon Skorupka (Pięściarz Warszawa) vs Natan Bartocha (Gladiator Warszawa)
Zwycięstwo: Szymon Skorupka pkt 2:1
10. Andrei Shumiński (Uniq Fight Club) vs Jakub Słoniewski (KS RED GLOVES)
Zwycięstwo: Andrei Shumiński pkt 2:1
kadet 60 kg 3×2′
11. Fabian Krawczyk (Legia Fight Club) vs Mateusz Ładniak (Gladiator Warszawa)
Zwycięstwo: Mateusz Ładniak pkt 3:0
64/70 kg adept 3×1′
12. Olaf Nowak (LFC) vs Wojciech Kaszycki (LFC)
Zwycięstwo: Olaf Nowak pkt 3:0
57 kg senior 3×2′
13. Tomasz Gołos (Sparta Gym) vs Michał Strzałko (Bliźniak Team)
Zwycięstwo: Tomasz Gołos pkt 3:0
junior 3×2′
14. Jan Kołakowski (Legia Fight Club) vs Kacper Makarewicz (Underground Biała Podlaska)
Zwycięstwo: Jan Kołakowski pkt 3:0
senior 91 kg 3×2′
15. Patryk Połeć (MKB LAAB) vs Karol Świerczewski (Niezrzeszony Garwolin)
Zwycięstwo: Karol Świerczewsk RSC 1 runda
junior/kadet
70 kg 3×2′
16. Dawid Kolasa (LFC) vs Jakub Jankowski (Uniq Fight Club)
Zwycięstwo: Dawid Kolasa pkt 3:0
75 kg senior C 3×2′
17. Bohdan Kovbasa (Pięściarz Warszawa) vs Piotr Kaczmarek (X-Fight Piaseczno)
Zwycięstwo: Piotr Kaczmarek pkt 3:0
18. Patryk Wieczorkowski (LFC) vs vs Michał Golański (MKB LAAB)
Zwycięstwo: Michał Golańsk pkt 3:0
81 kg 3×2′
19. Dariusz Wawrzeńczyk (LFC) vs Karol Tymoszuk (Underground Biała Podlaska)
Zwycięstwo: Karol Tymoszuk pkt 2:1
20. Trypuć Paweł (Chorten Boxing Production) vs Bądzyński Arkadiusz (KnockOut Bielany)
Zwycięstwo: Bądzyński Arkadiusz RSC runda 3
91 kg
21. Dominik Rutelonis (X-Fight Piaseczno) vs Sebastian Duczyński (Fenix Fight Club)
Zwycięstwo: Duczyński pkt 3:0
+91 kg 3×2′
22. Sławomir Morawski (Underground Biała Podlaska) vs Konrad Kowalski (X-Fight Piaseczno)
Zwycięstwo: Kowalski pkt 2:1