HARMONOGRAM 44 GRANDY NA PIĘŚCI. 21 i 22 września.
HARMONOGRAM 44 WARSZAWSKIEJ GRANDY NA PIĘŚCI i I POWSTAŃCZEGO TURNIEJU BOKSERSKIEGO
Zapraszamy serdecznie na 44 edycje WARSZAWSKIEJ GRANDY NA PIĘŚCI, która odbędzie się 21 i 22 września w klubie Legia Fight Club ul. Łazienkowska 6a.
Serdecznie proszę też o udostępnienie tego harmonogramu i plakatu.
Podczas wydarzenie odbędzie się zbiórka STOWARZYSZENIA ODRA NIEMEN ODDZIAŁ MAZOWSZE na rzecz kombatantów i rodaków na Kresach.
SOBOTA:
13:00 do 14:00 – waga i badanie lekarskie zawodników
16:30 – rozpoczęcie zawodów
walki sparingowo – szkoleniowe PIERWSZEGO KROKU BOKSERSKIEGO i ZAWODNIKÓW ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH
16:30
1. Jakub Słoniewski (KS GLOVES) vs Mateusz Szczoczarz (BSB Astoria Bydgoszcz) adept 46 kg 3×1′
2. Jakub Płusa (Legia Fight Club) vs Krzysztof Mołczanow , junior 60 kg, klasa C, 3×2′
3. Dominik Roszkowski junior vs Kacper Sienkiewicz (CatFight Serock) kadet 64/66 kg, junior/kadet, klasa C, 3×2′
4. Stanisław Nader (Legia Fight Club) vs Daniel Roszkowski , senior 69 kg, kl. B/C , 3×2′
5. Aleksandra Wiechetek (Zdrofit) vs Anna Pulkowska (Noras Team), seniorki 64 kg, klasa C, 3×2′
17:30
6. Maksymilian Skowronek (Shark Top Team) vs Maciej Jackowski (KS Red Gloves), senior 75 kg, klasa C
7. Bogdan Vyshnevskyi (Shark Top Team) 75 kg vs Maciej Grzyb (Papaj Boxing Team), senior, 81 kg, kl. B, 3×2′
8. Bartłomiej Orłowski (Shark Top Team) vs Sylwester Perkowski, senior/junior 81 kg, klasa C, 3×2′
9. Maciej Piasecki (Legia Fight Club) vs Oskar Rutkowski, senior, 91 kg, C , 3×2′
10. Krzysztof Witek Lipka (Papaj GYM) vs Jan Majewski (Klub Bokserski Legia ) senior 91 kg, klasa B, 3×2′
11.Arkadiusz Fader (Papaj Boxing Team) vs Mariusz Nowosad (Legia Fight Club), +91 kg, B/C, 3×2′
18:30 – przerwa na koncert KARAT NM
WALKI ZAWODNIKÓW Z LICENCJAMI PZB
12. Włodimir Losev (Legia Fight Club) vs Radosław Rudiuk (KS Raszyn), senior 64 kg, A, senior 3×3′
13. Szymon Brząkała (Legia Fight Club) vs Mariusz Szczepański (Knockout Gym), senior 64 kg, A, 3×3′
14. PÓŁFINAŁ lub PÓŁFINAŁY KATEGORII 69 kg senior 3×3′
TURNIEJ 69 kg
Zawodnicy zgłoszeni. Możliwość dopisania – TYLKO seniorzy z licencjami PZB
1. Kacper Niewiadomski
2. Mateusz Karolak
3. Rafał Zalewski
4. ……………….
NIEDZIELA:
od 7:30 do 9 – waga i badanie lekarskie zawodników
10:00 – start walk, WALKI PIERWSZEGO KROKU BOKSERSKIEGO
Na początku walki w kategoriach 69 kg, 81 kg i +91kg
1. Hubert Mędrzycki (KB Pięściarz Warszawa) vs Przemysław Miśkiewicz (Rzgów Top Team), 69 kg, klasa C, 3×2′
2. Patryk Romaniuk (KB Pięściarz Warszawa) vs Bartosz Lewczuk , 69 kg, klasa C, 3×2′
3. Mikołaj Supeł (WCA) vs Adrian Kowalski (Mini Fit Fight Gym), 69 kg, klasa C, 3×2′
4. Adrian Skrzypek (Legia Fight Club) vs Andrzej Rosłoń (Bad Moose Łochów), senior 69 kg, klasa C, 3×2′
5. Adrian Rzepakowski (X-Fight Piaseczno) vs Paweł Berej (niezrzeszony), 81 kg, klasa C, 3×2′
6. Marcin Grasza (KS Kuźnia Wola Warszawa) vs Kamil Nowak (niezrzeszony), 81 kg, klasa C, 3×2′
11:00 – walki pierwszego kroku + jedna walka w klasie B
7. Bartłomiej Tomczyk (Sorok Boxing Team Łódź) vs Kacper Zalewski (Legia Fight Club), senior 81 kg, C
8. Marcin Adamkiewicz (Uniq Fight Club) vs Hubert Soroka (Fight Fabric Challenge) senior 81 kg B, 3×2′
9. Artur Wojtasik (Rzgów Top Team)
vs Paweł Witkowski (X-Fight Piaseczno) senior 81 kg, C, 3×2′
10. Konrad Kowalski (X-Fight Piaseczno) vs Piotr Trojanowski (Sparta Gym Warszawa)senior +91 kg, klasa C, 3×2′
11. Adam Zembrzuski(Niezrzeszony) vs Mariusz Mejka (Żaboklicki Boxing Team) senior +91kg, klasa C, 3×2′
12:00
12. Michał Walasiak (Sorok Boxing Team Łódź) vs Radosław Wojewódzki, senior 81 kg, klasa C, 3×2′
13. Szymon Borecki (Legia Fight Club) vs Łukasz Rączka, senior 81 kg, klasa C, 3×2′
ok 12:30 – przerwa koncert JACOL PEWNA POZYCJA
ok. 13:00
Dalsza część walk PIERWSZEGO KROKU BOKSERSKIEGO, walki w kategoriach 64 kg, 75 kg, 91 kg, a także walka adeptów i kobiet
14. Tomasz Banik (Niezrzeszony) vs Eryk Czachor (Radomski Klub Taekwandoo) senior 64 kg kl. C, 3×2′
15. Daria Sosnowska (Mini Fit Fight Gym) vs Aleksandra Kisiel (Box Garda Marki), juniorka/seniorka 75 kg, klasa C, 3×2′
16. Krzysztof Aszurkiewicz (Stowarzyszenie Strefa Mocy) vs Karol Paciorkiewicz (KB Legia Warszawa), 75 kg , C, 3×2′
17. Mateusz Cieślak (Rzgów Top Team) vs Bartosz Kucharczyk (Legia Fight Club), 75 kg, C, kl. C, 3×2′
18. Konrad Salski (Rzgów Top Team) vs Kamil Cegliński (Żoliborska Szkoła Boksu) 75 kg, kl. C, 3×2′
14:00
19. Sylwester Skuza (Legia Fight Club) vs Adrian Chojecki (Sorok Boxing Team Łódź) 91 kg, kl. C, 3×2′
20. Jakub Sałyga (Legia Fight Club) vs Jakub Olasik (Rzgów Top Team), senior 91 kg, klasa C, 3×2′
21. Marcin Bogdan (Niezrzeszony) vs Marek Jakubiak (Niezrzeszony), senior 91 kg, kl. C, 3×2′
22. Sergiusz Saczkowski (Legia Fight Club) vs Mateusz Szczoczarz (BSB Astoria Bydgoszcz) adept 43 kg, 3×1′
23. Kosma Czerniakowski (Rickard Fight Club) vs Kacper Kupski (Factory Gym Fight), kadet 70 kg, kl. C, 3×2′
24. Jakub Sajnóg vs Kuba Lenart (Mini Fit Fight Gym), kadet 75 kg, kl.C, 3×2′
15:00
Przerwa na spotkania, przemówienia i koncert rapera STOPA.
15:30
Walki w klasie ŚREDNIO-ZAAWSOWANEJ – zawodnicy, którzy mają już większe doświadczenie na ringu
25. Mikołaj Lejwoda (Rickard Fight Club) vs Igor Pryga (SKS Rojek Kraków), senior/junior 69 kg, kl. B senior/junior
26. Kamil Dulski (Rickard Fight Club) vs Szymon Brząkała (Legia Fight Club), senior 69 kg, senior, kl. B/A, 3×2′
27. Jan Żelazek (WCA\Malinowski Boxing Team) vs Maciej Kosicki (Niezrzeszony), senior 75 kg, kl. B, 3×2′
28. Dawid Ludwisiak vs Michał Fabisiewicz (Klub Bokserski Legia) senior 75 kg, kl. C/B, 3×2′
29. Piotr Pudlewski vs Krzysztof Piórkowski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków), 91 kg, B,
30. Tomasz Jankowski (Legia Fight Club) vs Fabian Rulewski (niezrzeszony Grudziądz) +91 kg, senior, 3×2′
ok. 16:30 – PRZERWA NA SPOTKANIE Z KOMBATANTEM I KONCERT CZŁONKÓW INSPEKTORATU WiN
17:00 WALKI ZAWODNIKÓW Z LICENCJAMI PZB
WALKI W SPRZĘCIE ATESTOWANYM BEZ KASKÓW 3×3′
31. Filip Phan Hong (Niezrzeszony) vs Paweł Kastramin (Żoliborska Szkoła Boksu) senior 69 kg, klasa C, 3×3′
32. Mariusz Syryczyk (WCA\Malinowski Boxing Team) vs Adam Banaszczyk (Rzgów Top Team), senior 75 kg, A
33. Tomasz Chmiel (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Wojciech Guźniczak (Boks Team Poznań), senior 75 kg, kl. A, 3×3′
34. Piotr Stefaniak (KB Legia Warszawa) vs Dariusz Wilk (Rzgów Top Team), senior 81 kg, 3×3′
35. Karol Figlant (Legia Fight Club) vs Jan Klimek (Niezrzeszony), senior 91 kg, 3×3′
36. FINAŁ TURNIEJU 69 kg
Około 18 zakończenie i wręczenie nagród przez kombatantów.
*UWAGA! Spotkania z kombatantami mogą wystąpić w innych godzinach – w zależności też od samopoczucia i możliwości Powstańców.
Harmonogram i walki mogą ulec zmianie.
#orzełisyrenka #legiafightclub
#KnockoutPromotion #Fitmuscle #StrenthWorkout #StormCloud #FundacjaAutorytet #LegalCakes #TeamLwowska #bokserorg #boxingtv #legalcakes #polskieradioczwórka #wrealu24
#karatnm #stopa #jacolpp