46 WGnP na żywo
Zapraszamy do oglądania transmisji z 46 Warszawskiej Grandy na pięści.
Harmonogram walk po konferencji:
- Walka 51kg juniorka/seniorka
Justyna Wolińska KUŹNIA -2002 1w -54,7
Joanna Broma LFC -1979-20w-52,1
stosunkiem głosów 2:1
2. Walka 64 kg seniorki
Aleksandra Wiechetek Zdrofit 1993,1w-63,6
Aleksandra Ciechomska Aligatores 1999-0w-63,8
pkt 3:0
3.75 kg seniorki
Marlena Kycko Aligatores 1988-5w-72,7
Aleksandra Kisiel Box Garda Marki 2000-0w-74
pkt 2:1
4. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI
Michał Lubaszka LEGIA FIGHT CLUB, 1999, 0 walk-69,5
Marcel Kulkiewicz Czerwony Smok -1999-0w-68
rsc 2 runda
5. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI
Krystian Czopek-2 Batalion Czołgów1995-1w-69,6
Adrian Kowalski Mini Fit Fight-1991-3w-70,1
3:0
6. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI
Robert Hauler – Shape -1995-0w-68,5
Daniel Siejak Czerwony Smok 1996-0w-67,6
3:0
7. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI
Eryk Brzęczewski Czerwony smok 2000-3w-68
Daniel Roszkowski ———1995-1w-66,3
pkt 3:0
8. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI
64 kg junior
Filip Sołtysiak NIESTOWARZYSZONY
Emil Rasiński NOKAUT BIELANY
Pkt 3:0
9. 69 PIERWSZY KROK BOKSERSKI
Marcin Radzioch ——1981-ow-67,2
Patryk Wnorowski ———2000-0w-68,7
Pkt 3:0
10. 75 kg junior PKB
Jakub Jabłonowski Rzgow top tem -2002-0w-74,6
Rafał Mielcarz Bad Mose Łochów, 2002, 1 walka, waga 75,3
RSC 2r
11. 75 PKB
Karol Bujnowski ——1990-0w-74,5
Radoslaw Wijata Zdrofit 1978-2w-75,7
Pkt. 3:0
12. 75 kg PKB
Mateusz Jurek Octopus Łódź-1997-0w74,6
Michał Lis – Czerwony Smok-2000-0w-75,2
RSC 1r
13. Sparing szkoleniowy 3×1’ DUŻE RĘKAWICE 40 kg
Aleks Czarnecki
Sandra Czerwińska
Pkt. 3:0
81 kg PIERWSZY KROK BOKSERSKI
14. 81 kg junior
Dawid Skotowski Czerwony smok -2001 0w-81,2
Maksymilian Głowacki, UNIQ, 2002, 1 walka, waga 79,3
Pkt. 3:0
15.
Kacper Goetze Red Box Gloves 1990-1w-81,6
Marek Muranowicz, 1999, 1 walka, 80,6
Pkt. 3:0
16.
Dawid Borzęcki Rzgów Top Team-1998-8w-81
Jakub Sawicki Żoliborska Szkoła 1991-2w-81,6
Pkt. 3:0
OK. 14:30 przerwa
WYRÓŻNIENIE I KONCERT PRZEMYSLAW MAJEWSKI
17.
Tomasz Pawłowski NIEZRZESZONY 1980 -0w-80,2
Karol Jankowski Octopus Łódź-1994-0w-81,2
pkt 2:1
18.
Radosław Wojewódzki, 2000, 2 walki, 81,5 kg
Szymon Hulewicz LFC -1992-0w-79,7
pkt 3:0
19.
Kacper Pobikrowski, LEGIA FIGHT CLUB, 1990, 1 walka, 81,5 kg
Mateusz Pulkowski, 2000, 3 walki, 80,3 kg
pkt 3:0
20.
Artur Wojtasik Rzgów Top Team-1991-1w-78
Paweł Kujawa Dojo Wągrowiec-1998-0w-80,3
pkt 3:0
91 kg Pierwszy Krok Bokserski i ŚREDNIO-ZAAWANSOWANI
21.
Mikołaj Biernacki LEGIA FIGHT CLUB, 1987, 3 walki, 89,2 kg
Mikołaj Kaczor NIEZRZESZONY, 3 walki
punkty 3:0
22.
Sylwester Skuza LFC -1994-4w-91
Mateusz Gracz – Dojo Wągrowiec-1994-0w-90,7
punkty 3:0
23.
Adrian Majak oks pilica-1995-10w-90,3
Jan Majewski KB LEGIA, 1998, 14, 91,3 kg
RSCi 2 runda
24.
Michał Pieńkos LFC 1987-0w-89,2
Paweł Żebrowski strefa walk lubin -1991w0-90,3
punkty 3:0
25. Hubert Bojar LFC -1996-0w-90,3
Marcin Jahns Czerwony Smok-1991-0w-90,6
punkty 3:0
26. Adam Hamczyk Octopus 1993-0w-88,1
Maciej Piasecki LFC -1980-4w-90,9
punkty 2:1
+91 kg
27.
Konrad Kowalski, X – Fight Piaseczno, 1993, 4 walki, 110 kg,
Mariusz Nowosad, 1988, 4 walki, 104 kg
punkty 2:1
28.
Kacper Zalewski LFC -1998-1w-80,3
Marcin Bogdan GŁAZ BOXING, 1986, 4 walki, 82,1 kg
punkty 3:0
29.
75 kg ATEST senior
Jarosław Gałązka NOKAUT BIELANY
Karol Filipczak RED GLOVES
punkty 2:1
ok. 16:30 -17 WYRÓŻNIENIE chwila przerwy KONCERT ŻEBRO
WALKI DZIECIAKÓW ok. Godziny 17:30
30. Adepci 3×1’ 52kg
Kacper Błaszkiewicz KSZO OSTROWIEC 2007, 0 walk, 52,1 kg
Jakub Słoniewski Red Gloves 2006-8w-48
punkty 3:0
31. Młodzik 3×1’5min 55 kg
Wiktor Stojek Kszo-2005-3w-55,1
Aleksander Lutek Pilica Białobrzegi-2005-0w-55kg
punkty 3:0
32. Kadet 57 kg
Maksym Romaniuk MKS Pilica -2003-0w-58,2
Fabian Krawczyk LFC, 2004, 54,2 kg, 4 walki
33. Kadet 54 kg
Jakub Borettini Octopus 2003 0w-54,1
Łukasz Bereźnicki LFC -2004-1w-53,2
34. Junior 64 kg
Aleks Templewicz Czerwony Smok -2002-0walk-64,3
Stanislaw Gierej – LFC – 2002-1w-64,3
punkty 3:0
35. Kadet 70 kg
Szymon Bogdan LEGIA FIGHT CLUB
Kosma Czerniakowski SMS WARSZAWA
punkty 3:0
36. Senior/junior 81 kg/91 kg
Cezary Popielski DOJO WĄGROWIEC
Maciej Lewicki CRISTAL BIAŁYSTOK 2001-1w-90,3
RSC 2 runda
18:15 – wyróżnienie dla najlepszego młodego zawodnika
37. Senior 63 kg
Daniel Woubishet NIEZRZESZONY, 1982, 63,2 kg
Tomasz Banik NIEZRZESZONY 2000-w1-62,8
AB 3 runda
38. Mariusz Szczepański Nokaut Bielany, 1987, 80 walk
Michał Nasiadka LEGIA FIGHT CLUB 1993, 3 walki, 63 kg
punkty 2:1
39. ATEST 3×3 min junior (kaski) 63 kg
Kacper Lubarski RKS ŁÓDŹ 2001 30w 64,9
Losev Wladimirz LFC, 1999, 60 walk, 62,3
punkty 2:1
40.
Jan Żelazek WCA, 1996, 10 walk, 75,6
Sebastian Wąż NIESTOWARZYSZONY 1989, 6 walk, 70 kg
walkower
41. 69 kg 3×3 min ATEST
Marcin Majewski UKS Gorilla Ostrów Mazowiecki, 1994, 15 walk, 67,2
Rafał Zalewski Gimnazjon 1992 15w 69,8
punkty 3:0
42. Filip Pham Hong KB LEGIA WARSZAWA
Maciej Kosicki NIEZRZESZONY
punkty 3:0
43. 3×2’ 75 kg
Kamil Ceglinski Żoliborska Szkola Boksu -1999-4w-75,4
Krzysztof Aszurkiewicz Głaz Boxing Białystok -1996-3w-72,8
punkty 3:0
44. 91 kg/+91 kg
Karol Wiszniewski, LEGIA FIGHT CLUB
Jan Klimek NIESTOWARZYSZONY, 1992, 20 walki, 88,5 kg
punkty 2:1
45. +81 kg
Mateusz Staś WCA, 1993, 10 walk, 79,4
Lech Fomicki, 1983, 15 walk, 81,7 kg
punkty 2:1
46. ATEST BEZ KASKÓW +91 kg
Lukasz Lozze Gladiator-1985-0w-120
Aleksander Melnik —1997-3w-99,2
RSC 3 runda
47. +91 kg PKB
Karol Grzybowski, Niezrzeszony, 1993, 0 walk, 110,2 kg
Oskar Pryciuk Niezrzeszony, 1984, 1 walk, 105 kg
punkty 3:0
48. kadet 66 kg
Alan Bartkowski
Kacper Sobczyk SHAPE ŁÓDŹ
RSC 1 runda
Wyróżnienie i przygotowanie do prezentacji przed meczem POLSKA VS WĘGRY
Ok. 20:30
Mecz POLSKA VS WĘGRY
1. WALKA
junior/kadet 60 kg
punkty 3:0
3. Walka senior 75 kg
5. Walka kategoria 91 kg senior