Wyniki – 74 Granda na Pięści
11 września podczas Targów FIWE odbyła się 74 Granda na pięści.
Odbyło się 8 pojedynków sparingowo – szkoleniowych i towarzyskich i 8 walk w meczu POLSKA VS UKRAINA.
Mecz zwyciężyła drużyna z Polski , jednak nie było łatwo.
Zawodnicy z Ukrainy z klubu Warsaw Boxing Team postawili twarde warunki.
Wielkie podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników klubów:
Legia Fight Club
Hetman Zamość
Nosir Nowy Dwór Mazowiecki
Knockout Bielany
Cristal Białystok
Zawodnicy z tych klubów reprezentowali Polskę w tym meczu.
Ukrainę reprezentowali zawodnicy z klubu Warsaw Boxing Team.
Już za tydzień zapraszamy na 75 Warszawską Grandę na pięści, która odbędzie się 18 września w klubie Legia Fight Club. Przedłużamy zapisy na zawody. Pod znakiem zapytania turniej, więc jutro podamy informację czy zawody jednodniowe czy dwudniowe.
Zapisy przez stronę: www.orzel-syrenka.pl/zapisy do końca dnia (12.09.2022)
Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich walk z 74 Grandy FIWe
senior 71 kg
Aleksander Rychlewski (Niezrzeszony) vs Mikołaj Sinkiewicz (Niezrzeszony)
walka sparingowa bez werdyktu
senior 75 kg
Wiktor Urbanowski (WKB Start Włocławek) vs Eryk Gil (Niezrzeszony)
zwycięstwo: 3:0 Urbanowski
senior 67 kg
Mateusz Konaszczyc (Legia Fight Club) vs Daniel Roszkowski (Cristal Białystok)
zwycięstwo: 2:1 Roszkowski
kadet 60 kg
Jakub Słoniewski (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Alan Mazurek (Hetman Zamość)
zwycięstwo: 2:1 Słoniewski
senior 67 kg
Antoni Nowak (Legia Fight Club) vs Oskar Glinowiecki (Pięściarz Grudziądz)
zwycięstwo: 2:1 Glinowiecki
kadet 75 kg
Meleń Sviatoslaw (Hetman Zamość) vs Slobodian Oleksii (Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo: RSC Oleksii
senior 80 kg
Grzegorz Zarzycki (Pięściarz Grudziądz) vs Kamil Nowak (Niezrzeszony)
zwycięstwo: 3:0 Zarzycki
senior 92 kg
Mateusz Staszkiewicz (K.O.mpany) vs Adrian Rogulski (Wkb Start Włocławek)
zwycięstwo: RSC 2 runda Staszkiewicz
Mecz PREZENTACJA ok 15 – 15:30
75 kg senior
1. Hubert Piątkowski (PL – Legia Fight Club) vs Dmytro Kaida (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo: RSC runda 3 Piątkowski
Mecz: 2:0
młodzik 40 kg
2. Szymon Gryszyń (PL – Hetman Zamość) vs Tymofii Kovalenko (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo: 2:1 Kovalenko
Mecz: 2:2
60 kg kadet
3. Hubert Pikuziński (PL – Hetman Zamość) vs Kazymyr Glawatskii (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo: 3:0 Pikuziński
Mecz 4:2
80 kg junior
4. Kazimierz Kunicki (PL – NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki) vs Yaroslav Rotayenko (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo: 3:0 Kunicki
Mecz 6:2
67 kg senior
5. Kacper Łaszczyk (PL – Knockout Bielany) vs Vasyl Burachynskiy (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo: RSC 2 runda Łaszczyk
Mecz: 8:2
71 kg senior
6. Paweł Michalik (PL – Legia Fight Club) vs Sergiey Sergieev (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo: 2:1 Michalik
Mecz: 10:2
80 kg senior
7. Sylwester Perkowski (PL – Cristal Białystok) Yurii Grats (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo: 2:1 Grats
Mecz: 12:4
+92 kg senior
8. Maciej Lewicki (PL – Cristal Białystok) vs Viacheslav Shavardin (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo: 3:0 Lewicki
Końcowy wynik meczu:
12:4 dla POLSKI