by karat1944 3rd Listopad 2022 0 Comments

Wyniki i zdjęcia – 76 Granda na Pięści

76 Warszawska Granda na pięści 23.10.2022
🥊 Kolejna edycja naszych zawodów za nami. Tym razem podczas wydarzenia zbieraliśmy pieniądze dla naszego zawodnika Fabiana Krawczyka, który ucierpiał w poważnym wypadku i teraz zamiast w ringu walczy o zdrowie i życie. Zachęcamy do wsparcia potrzebującego ! https://zrzutka.pl/p3jptw
🔸Prezentujemy wyniki walk. Podczas wydarzenia odbywały się też walki sparingowo – szkoleniowe.
🔸 Najlepszą zawodniczką została wybrana – utytułowana (m.in. mistrzyni Europy K1) kickboxerka Paulina Saczuk (AZS – AWF Warszawa), która po wyrównanej walce zwyciężyła z zawodową pięściarką i wielokrotną medalistką mistrzostw Polski Angeliką Krysztoforską.
🔸 Najlepszym zawodnikiem młodzieży został wybrany kadet Slobodian Oleksii (Fight Family), który po zaciętym pojedynku wygrał z Igorem Rondosiem mającym brązowy medal Mistrzostw Europy kadetów.
🔸Najlepszym zawodnikiem w kategorii senior został wybrany Daniel Roszkowski (Cristal Białystok), który zdecydowanie zwyciężył na punkty i walczy na niemal każdej Grandzie.
🔸 Po raz kolejny nasze zawody były wydarzeniem międzynarodowym bowiem gościliśmy ekipę aż z Islandii z klubu Bogatyr Reyklavik! Kolejne zawody prawdopodobnie w grudniu, niebawem podamy termin! 

Zdjęcia: Mariusz Kawecki

Wyniki pojedynków
57 kg seniorki
1. Wioletta Gajowiak (Legia Fight Club) vs Zofia Sobotowska (Niezrzeszona)
Wygrana: Gajowiak pkt 3:0
senior 75 kg
2. Aleksander Miłosz (Anaconda Team)  vs  Victor Sinding (Home of Champions)    
Wygrana: Sinding pkt 2:1
57 kg seniorki
3. Paulina Saczuk (AZS – AWF Warszawa) vs Angelika Krysztoforska (Pomorzanin Toruń)
Wygrana: Saczuk pkt 2:1
+92 kg senior 
4. Hubert Iwanow (Niezrzeszony) vs Marek Michaluk (Warszawski Klub Bokserski)
Wygrana: Michaluk pkt 2:1
80 kg kadet
5. Bartłomiej Nowak (Kuźnia Mistrzów Łochów) vs Piotr Bojczuk (BKB Boxing Production)
Wygrana: Nowak RSC 1 runda
75 kg senior
6. Janis Butkevic (Bogatyr Reykjavik) vs Dominik Czajkowski (SebaBije Team)
Wygrana: Butkevic pkt 3:0
75 kg senior
7. Hubert Piątkowski (Legia Fight Club) vs Karol Adamski (Legia Fight Club)
Wygrana: Adamski pkt 2:1
80 kg senior
8. Mariusz Rogalski (Box Garda) vs Mantas Kirsis (Niezrzeszony)
Wygrana: Rogalski pkt 3:0
86 kg senior
9. Maciej Grzyb (Legia Fight Club) vs Kacper Brzozowski (K.O. Fight Club Łuków)
Wygrana: Grzyb pkt 3:0
54 kg młodzik
10. Antoni Malinowski (BoxGarda) vs Mikołaj Górski (Niezrzeszony)
Wygrana: Górski pkt 3:0
57 kg kadet / junior 
11. Frymus Kacper (MKS Olimp Chełm) vs Sebastian Michalczuk (Hetman Białystok)  
Wygrana: Frymus pkt 3:0
60 kg kadet
12. Jakub Słoniewski (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Marek Tołyż (MKS Olimp Chełm)
Wygrana: Tołyż pkt 2:1
63 KG kadet
13. Piotr Grochowski (K.O. Fight Club Łuków) vs Miłosz Mielnicki (Hetman Białystok)
Wygrana: Grochowski pkt 3:0
66 kadet
14. Eryk Zajączek (Hetman Białystok) vs Adlan Ferzauli (K.O. Fight Club Łuków)
Wygrana: Ferzauli pkt 2:1
75 kg kadet 
15. Slobodian Oleksii (Fight Family) vs Igor Rondoś (MKS Olimp Chełm)
Wygrana: Oleksii pkt 2:1
junior 67 kg 
16. Adam Wąsowski (Niezrzeszony) vs Piotr Rosochacki (Sokół Sokołów Podlaski)
Wygrana: Wąsowiski pkt 3:0
67 kg junior 
17. Andrzej  Łaskawski (Sparta Warszawa) vs Kacper Pechcin (Legia Fight Club)
Wygrana: Łaskawski pkt 3:0
63,5 kg junior
18. Michał Dabrowski (Legia Fight Club) vs Kacper Gałaguz (Sokół Sokołów Podlaski)
Wygrana: Dąbrowski pkt 3:0
senior 67 kg 
19. Dominik Roszkowski (Cristal Białystok) vs Klaudiusz Mazurowski (Anaconda Team) 
Wygrana: Roszkowski pkt 3:0
67 kg
20. Daniel Roszkowski (Cristal Białystok) vs Kacper Małek (Niezrzeszony)
Wygrana: Roszkowski pkt 3:0
junior 71 kg
21. Mateusz Zgorzałek (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Seweryn Bończak (Anaconda Team)
Wygrana: Bończak 3:0
młodzik 52 kg
22. Aleksander Marciniak (XFight Piaseczno) vs Jakhar Ferzauli (K.O FIGHT CLUB ŁUKÓW)
Wygrana: Ferzauli pkt 2:1
+92 kg junior
23. Oskar Malczak (X – Fight Piaseczno) vs Ksawery Piotrowski (Legia Fight Club) 
Wygrana: Piotrowski pkt 2:1
92 kg senior
24. Mateusz Szurko (Anaconda Team) vs Hubert Łąkowski (Legia Fight Club)Wygrana: Łąkowski 3 runda RSC
60 kg senior
25. Jan Małek (Niezrzeszony) vs Łukasz Kossowski (Underground Group)
Wygrana: Kossowski pkt 3:0
+92 kg senior
26. Gabriel Głowacki (K.O. Fight Club Łuków) vs Michał Rogoziński (Boks Warka)
Wygrana: Rogoziński pkt 3:0
75 kg senior
27. Jakub Gaiński (Viking Fight Club)  vs   Anton Butsola (Legia Fight Club)
Wygrana: Butsola pkt 3:0
75 kg kadet
28. Kacper Buczak (Skorpion Warszawa) vs Gabriel Tymkowski (SebaBije Team)
Wygrana: Tymkowski pkt 3:0
+80 kg kadet
29. Bartłomiej Fader (SebaBije Team) vs Maksymilian Pardus (Skorpion Warszawa)
Wygrana: Pardus pkt 3:0
+ 80 kg kadet
30. Fabian Tomaszewski (Box Garda)  vs Simno Głowacki (K.O. Fight Club Łuków)
Wygrana: Tomaszewski pkt 2:1
80 kg senior
31. Krzysztof Mielańczuk (KSW Sokół) vs vs Paweł Graczewski (Niezrzeszony)
Wygrana: Mielańczuk pkt 2:1
80 kg senior
32. Sylwester Perkowski (Cristal Białystok) vs Oleksander Petrenko (Taurus)
Wygrana: Perkowski pkt 3:0
86 kg senior 
33. Mateusz Grochowski (K.O. Fight Club Łuków) vs Mateusz Czerwiński (Academia Gorila Skierniewice)
Wygrana: Grochowski pkt 3:0
+92 kg senior
34. Szymon Miśkiewicz (Eagle Gym Łódź) vs Bartosz Lech (BKS Hetman)
Wygrana: Lech pkt 3:0
+92 kg senior
35. Dawid Turzeniecki (Niezrzeszony) vs vs Javohir Khatamov (Warszawski Klub Bokserski)
Wygrana: Turzeniecki pkt 3:0

by karat1944 12th Październik 2022 0 Comments

Lista zawodników – 76 Granda na Pięści


ZAPISZ SIĘ NA ZAWODY – 76 Warszawska Granda na Pięści
(LINK)

Nazwisko * Imię * Nazwa klubu Kategoria wagowa mężczyźni Kategoria wagowa kobiety data urodzenia – ROK
Adamski Karol Legia Fight Club 75 kg
1999
Archińska Natalia Knockout Bielany
75 kg 2004
Bogdan Kiryl MKS Olimp Chełm 37 kg 42 kg (m)
2010
Bojczuk Piotr BkB Boxing Production 80 kg (k)
2006
Bolotbekov Talantbek Legia Fight Club 57
2000
Bończak Seweryn Anaconda Team 71 kg
2005
Brzezik Kacper Sokół Sokołów Podlaski 92+kg
2005
Brzozowski Kacper K.O FIHGT CLUB ŁUÓW 86 kg
2004
Butkevics Janis Bogatyr Reykjavik 75 kg
1993
Butsola Anton Legia Fight Club 75 kg
2003
Czajkowski Dominik SebaBije Team 75 kg
2003
Czerwiski Mateusz Academia Gorila Skierniewice 86 kg
2002
Dąbrowski Michał Legia Fight Club 60
2004
Depczyk Wiktor Niezrzeszony 60 kg (m)
2008
Drozdowski Jakub Wasyl Szlif 86 kg
2000
Dulat Adrian Box Garda 75 kg
1993
Fader Bartłomiej Sebabije 80+ kg (k)
2006
Ferzauli Adlan K.O FIGHT CLUB ŁUKÓW 66 kg (k)
2007
Ferzauli Jakhar K.O FIGHT CLUB ŁUKÓW 52 kg (m)
2008
Ferzauli Baissangur K.O FIGHT CLUB ŁUKÓW 50 kg (m)
9
Flaszak Weronika Warszawski Klub Bokserski
81+ kg 1999
Gaiński Jakub Viking Fight Club 75 kg
2002
Gajowiak Wioletta legia fight club
57 kg 2003
Gałaguz Kacper Sokół Sokołów Podlaski 63.5 kg
2004
Gąsior Damian Pietrzyk Boxing Team 57
2005
Gąsior Dorian Pietrzyk Boxing Team 54 kg (m)
2008
Głowacki Gabriel K.O Fight Club Łuków 92+kg
2003
Głowacki Simon K.O Fight Club Łuków 80+ kg (k)
2007
Górski Mikołaj Niezrzeszony 54 kg (k)
2008
Graczewski Paweł Niezrzeszony 80 kg
1995
Grochowski Piotr K.O FIGHT CLUB ŁUKÓW 63 kg (k)
2006
Grochowski Mateusz K.O FIGHT CLUB ŁUKÓW 86 kg
1999
Grzyb Maciej Legia Fight Club 86 kg
1996
Iwanow Hubert Niezrzeszony 92+kg
1989
Jewdokin Maciej Warszawska Szkoła Boksu 57
1991
Kabzińska Julia Octopus Łódź
54 kg 2003
Kacper Frymus MKS Olimp Chełm 57 kg (k)
2007
Kalicka Aleksandra Niezrzeszony
63 kg 2004
Khatamov Javohir Warszawski Klub. Bokserski 92+kg

Kirsis Mantas Niezrzeszony 80 kg
1999
Kisiel Aleksandra Box Garda
75 kg 2000
Klimczak Kamil Pietrzyk Boxing Team 70 kg (k)
2006
Kossowska Natasza Pietrzyk Boxing Team
54 kg 2008
Kossowski Łukasz Undergroundgroup 60
2002
Kruk Mariusz Knockout Bielany 86 kg

Krupa Kamil Legia Fight Club 86 kg
1991
Krysiak Wiktor Pietrzyk Boxing Team 52 kg (k)
2007
Krysztoforska Angelika Pomorzanin Toruń
57 kg 99100905241
Lech Bartosz BKS Hetman 92+kg
1995
Łaskowski Andrzej Sparta Warszawa 71 kg
2005
Łąkowski Hubert Legia Fight Club 92 kg
1999
Majewski Karol Legia Fight Club 60
2006
Malczak Oskar X Fight Piaseczno 92+kg
2004
Malinowski Antoni BoxGarda 54 kg (m)
2008
Małek Kacper Niezrzeszony 67 kg
2002
Małek Jan Niezrzeszony 60
2003
Małek Kacper Niezrzeszony 67 kg
2002
Marciniak  Aleksander XFight Piaseczno 52 kg (m)
2008
Mazurek Mikołaj Legia Fight Club 57
2007
Mazurowski Klaudiusz Anaconda Team 67 kg
2001
Michalczuk Sebastian Hetman Białystok 57 kg (k)
2007
Michaluk Marek Warszawski Klub Bokserski 92 kg
1995
Mielańczuk Krzysztof KSW SOKÓŁ 80 kg
1986
Mielnicki Miłosz 7322308298 63 kg (k)
2007
Miłosz Aleksander Niezrzeszony 75 kg
1998
Mira-Ziemba Martyna Home of Champions
48 kg 2007
Miśkiewicz Szymon Eagle Gym Łódź 92+kg
1994
Nowak Bartłomiej Kuźnia Mistrzów Łochów 80 kg
2006
Okła Paweł Niezrzeszony 92+kg
1989
Olczak Anna Akademia Walki
54 kg 1991
Pardus Maksymilian Skorpion 80 kg (m)
2006
Petrenko Oleksandr Taurus Fight Club 80 kg
1998
Piątkowski Hubert LFC 75 kg
2000
Piotrowski Ksawery Legia fight club 92+kg
2004
Rabczak Mikołaj Pietrzyk Boxing Team 71 kg
2004
Reguła Kacper Pietrzyk Boxing Team 67 kg
2005
Rogalski Mariusz Box garda 80 kg
1986
Rondoś Mikołaj MKS Olimp Chełm 34 kg 42 kg (m)
2012
Rondoś Igor MKS Olimp Chełm 75 kg
2006
Rosochacki Piotr Sokół Sokołów Podlaski 67 kg
2005
Roszkowski Dominik Cristal Białystok 67 kg
2001
Roszkowski Daniel Cristal Białystok 67 kg
1995
Saczuk Paulina AZS-AWF Warszawa
57 kg 1996
Sęk Wiktoria Knockout Bielany
66 kg 2006
Siennica Kacper MKS Olimp Chełm 46 kg (m)
2009
Sinding Victor Home of Champions 75 kg
2002
Sitko Fabian Pietrzyk Boxing Team 46 kg (m)
2008
Składowski Nikodem Pietrzyk Boxing Team 66 kg (k)
2006
Skuza Jakub Knockout Bielany 63.5 kg
2004
Słoniewski Jakub Żoliborska Szkoła Boksu 57 kg (k)
2006
Sobotowska Zofia Niezrzeszony
54 kg 1999
Starosta Jan UKS Gymnasion Warszawa 71 kg
2001
Strąk Dawid Kuźnia Mistrzów Łochów 75 kg (k)
2006
Szulim Bartłomiej Uniq Fight Club 71 kg
2001
Szurko Mateusz Anaconda Team 92 kg
2002
Szybiński Rafal Aligatores 86 kg
1997
Tołyż Marek MKS Olimp Chełm 60 kg (k)
2006
Tomaszewski Tomasz Fight Family 75 kg
1987
Tomaszewski Fabian Box Garda 80+ kg (k)
2007
Trojok Daniel Pietrzyk Boxing Team 60
2001
Trojok Konrad Pietrzyk Boxing Team 54
2003
Tymkowski Gabriel SebaBije Team 75 kg (k)
2006
Ułański Jan Anaconda Team 92+kg
1998
Waszczyszyn Mateusz Akademia Walki Warszawa 86 kg
2000
Wąsowski Adam Niezrzeszony 67 kg
2004
Wojciński Bronek Fight Family

2011
Wróbel Karol Pietrzyk Boxing Team 75 kg
2004
Zajączek Eryk Hetman Białystok 66 kg (k)
2006
Zaremba Bartosz Pietrzyk Boxing Team 52 kg (k)
2006
Zgorzałęk Mateusz Żoliborska Szkoła Boksu 71 kg
2005
Zoega Viktor Bogatyr Reykjavik 71 kg
2005




by karat1944 8th Październik 2022 0 Comments

76 Granda na Pięści

🥊76 WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI
23.10.2022
📣 Zapisy na wydarzenie przez stronę / register on site:
https://www.orzel-syrenka.pl/zapisy
*zapisy tylko do / register only to 16.10
➡️ Dla wszystkich pięściarzy atrakcyjne nagrody 🥊
🔸ZAWODNICY powinni posiadać licencje zawodnicze, jak i atestowany sprzęt (rękawice, kaski z atestem AIBA). Seniorzy zawodnicy walczą bez kasków, zaś koneserzy w kaskach.
🔸 ZAWODNICY MUSZĄ mieć strój bokserski tzn. koszulka bezrękawnik i spodenki wykonane z poliesteru. Strój w kolorze narożnika tzn. czerwony albo niebieski. Dla osób, które nie mają – możliwość zamówienia specjalnego stroju obustronnego. Zapisy przez stronę: https://orzel-syrenka.pl/stroje-bokserskie/
🔸 Podziękowania dla wszystkich naszych patronów:
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski
LukTrans 536-112-999 Transport Medyczny
Klub Alternatywa
Warszawski Boks Klub Sportowy
Legal Cakes
www.bokser.org
ringpolska.pl
Promo Print drukarnia Warszawa
Sporty Walki
Imperium Sklep
MediaNarodowe.com
Straż Narodowa
Roty Marszu Niepodległości
Żyleta
Imperium
Lord Cactus Promotion
Po raz kolejny na zawodach będzie dostępny pierwszorzędny catering, która zapewnia restauracja Pizzeria Semola

by karat1944 8th Październik 2022 0 Comments

II Galeria zdjęć – 75 Granda na Pięści

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 75 Grandy zrobionej przez Pawła Ossolińskiego 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063616020749

Zapraszamy do zapisów na najnowszą 76 Grandę na Pięści

by karat1944 8th Październik 2022 0 Comments

Wyniki / Galeria – 75 Granda na Pięści

18 września w klubie Legia Fight Club odbyła się 75 Warszawska Granda na pięści. Tym razem były to zawody były poświęcone ofiarom Napaści Sowieckiej przy okazji rocznicy 17 września.
Najlepszymi zawodnikami zostali wybrani:

  • w kategorii kadet zawodniczka Wiktoria Sęk z klubu KnockOut Bielany & Gym
  • w kategorii junior Kiryl Globenko z klubu Żoliborska Szkoła Boksu
  • w kategorii najlepsza zawodniczka Natalia Niewiadomska z klubu Legionowska Akademia Sportów Walki
  • w kategorii najlepszy senior Paweł Sulęcki z klubu Legionowska Akademia Sportów Walki

    Podziękowania dla obsady sędziowskiej:
    Delegat: Wojciech Nagorny
    Sędzia główny : Krzysztof Wójcik
    Sędziowie: Krzysztof Pawlak, Justyna Faltynowska, Paweł Turowski, Waldemar Budziłek.
    Oraz dla wszystkich osób, które pomagały przy organizacji, na bramce czy też przy sprzątaniu ! Jesteście wielcy. Dziękuje bardzo!
    Zdjęcia na wydarzeniu robił : Mariusz Kawecki

Zapraszamy do zapisów na najnowszą 76 Grandę na Pięści
https://orzel-syrenka.pl/76-granda-na-piesci/

Wyniki wszystkich walk (część z tych wyników i walk to pojedynki sparingowo - szkoleniowe, zaś werdykty są umowne - przeprowadzane w ramach szkolenia sędziów i początkujących zawodników)

Wyniki wszystkich walk:
 senior 80 kg
 Mateusz Korzeniewski (Niezrzeszony) vs Yevhen Dronov (Motor Lublin)
 wygrana Korzeniewski pkt 
 senior 86 kg
 Igor Salwowski (Niezrzeszony)  vs Waszczyszyn Mateusz (Akademia Walki)
 wygrana Waszczyszyn pkt 
 senior 60 kg
 Michał Kocot (Warszawski Klub Bokserski) vs Łukasz Kossowski (Underground Group)
 Kossowski wygrana pkt 
 kadetka 46 kg / 50 kg
 Magusiewicz Julia (Mn. Boxing) vs Kawka Kalina (Niezrzeszony)
 Kawka wygrana pkt 
 kadet 70 kg / młodzik 75 kg
 Zukowski Kacper (MN Boxing) vs Bartek Bugała (Pilica Białobrzegi)
 Bugała wygrana pkt 
 71 kg senior / koneserzy
 Wiktor Saczkowski (Legia Fight Club) vs Rafał Malinowski (Niezrzeszony)
 Saczkowski wygrana pkt 
 80 kg koneserzy
 Piotr Stańczyk (Niezrzeszony) vs Mateusz Tymiński (MN BOXING)
 Stańczyk wygrana DSQ 
 Walki towarzyskie start ok. 11
 seniorki 54 kg
 Natalia Mlekicka (Niezrzeszona) vs Marta Magierecka (MKB Team)
 Magierecka wygrana pkt 3:0 
 63 kg kadet
 Markus Sobieszek (Academia Gorila Skierniewice) vs Jan Nowicki (KB Nowy Dwór Mazowiecki)
 Sobieszek wygrana pkt 3:0
 kadet 70 kg
 Miszczak Bartosz (Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki) vs Victor Obarzanek (Legia Fight Club)
 Obarzanek wygrana pkt 3:0 
 junior / kadet 66 kg
 11.
 Mentor Garibian (Akademia Walki) vs Nikita Semenov (KB Nowy Dwór)
 Garibian wygrana pkt 3:0
 senior 67 kg
 Daniel Dołowy (Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki)  vs Dominik Roszkowski (Cristal Białystok)
 Dołowy wygrana pkt 3:0 
 senior 75 kg
 Hubert Piątkowski (Legia Fight Club) vs Filip Gołębiewski (Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki)
 Gołębiewski wygrana pkt 3:0 
 60 kg junior
 Adrian Łubiński (Klub Bokserski Nowy Dwór) vs Michał Dąbrowski (Legia Fight Club)
 Dąbrowski wygrana pkt 3:0 
 senior 80 kg
 Dominik Czajkowski (SebaBije Team) vs Mariusz Rogalski (Box Garda Marki)
 Rogalski wygrana pkt 3:0 
 senior 75 kg
 Kamil Lipiński (Sportowy Żyrardów) vs Bartosz Kucharczyk (Legia Fight Club)
 Kucharczyk wygrana pkt 3:0 
 senior 75 kg
 Aleksander Miłosz (Anaconda Team) vs Kamil Nowak (Niezrzeszony)
 Miłosz wygrana pkt 2:1 
 senior 92 kg
 Bołotowicz Daniel (Fanga) vs Mateusz Szurko (Anaconda Team Rzgów)
 Szurko wygrana KO 
 senior +92 kg / 92 kg
 Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie) vs Mateusz Staszkiewicz
 Grzęda wygrana pkt 2:1
  
 junior +92 kg
 Wiktor Wojtczak (Sportowy Żyrardów) vs Miłosz Plewik (Motor Lublin Klub Sportów Walki)
 Wojtczak wgrana pkt 3:0 
 63 kg kobiety
 Aleksandra Wiechetek (MKB Team) vs Anna Sajnóg (Box Garda Marki)
 Sajnóg wygrana pkt 3:0 
 WALKI W KATEGORII WIEKOWEJ KADET:
 46 kg kadetki
 Natalia Niewiadomska (Legionowska Akademia Sportów Walki) vs Anastasiya Burlak (Sako Gdańsk)
 Niewiadomska wygrana pkt 3:0 
 kadet 57 kg
 Zakhar Krupa (SAKO GDAŃSK) vs Jakub Słoniewski (Żoliborska Szkoła Boksu)
 Słoniewski wygrana pkt 3:0 
 junior / kadet 60 kg
 Aleksander Kolmakov (MKB Team) vs Cheprasov Bogdan (SAKO GDAŃSK)
 Cheprasov wygrana pkt 3:0 
 kadetki 66 kg
 Martyna Staniszewska (UMKS Champion Ostrołęka) vs Wiktoria Sęk (Knockout Bielany)
 Sęk wygrana TKO 
 ok. godz. 13:30
 młodzik 70 kg
 Franciszek Dawidek (#SportPlus) vs Olaf Nowak (Legia Fight Club)
 Dawidek wygrana 3:0 
 junior 75 kg
 Michał Bultrowicz (Legionowska Akademia Sportów Walki) vs Tymoteusz Szok (UMKS Champion Ostrołęka)
 Bultrowicz wygrana pkt 3:0 
 +80 kg kadet
 Ksawier Kopeć (Motor Lublin Klub Sportów Walki) vs Bartłomiej Fader (SebaBije Team)
 Kopeć wygrana pkt 3:0 
 senior 75 kg
 Jacek Kurek (Niezrzeszony) vs Kacper Kupski (Warszawska Akademia Boksu)
 Kurek wygrana pkt 3:0 
 senior 71 kg
 Hubert Mędrzycki (WASYL SZLIF/#SportPlus) vs Fedotov Edward (Legia Fight Club)
 Mędrzycki wygrana pkt 3:0 
 senior 80 kg
 Kacper Trojakowski (Anaconda Team) vs Damian Kęska (Legia Fight Club)
 Kęska wygrana pkt 3:0 
 senior 92 kg
 Hubert Łąkowski (Legia Fight Club) vs Mateusz Czerwiński (Academia Gorila Skierniewice)
 Łąkowski wygrana pkt 3:0 
 Walki w kategorii wiekowej junior
 juniorki 60 kg
 Emna Gaida (Klub Sportowy Raszyn) vs Aleksandra Tyborowska (UMKS Champion Ostrołęka)
 Gaida wygrana pkt 3:0 
 63,5 kg junior
 Kiryl Globenko (Żoliborska Szkoła Boksu) vs  Bakalenko Ruslan (MKB Team)
 Globenko wygrana pkt 2:1 
 67 kg junior
 Konrad Kamiński (Legia Fight Club) vs Bogdan Mandziuk (MKBT)
 Kamiński wygrana pkt 3:0 
 67 kg junior
 Szymon Grabowski (MN Boxing) vs Kacper Pechcin (Legia Fight Club)
 Pechcin wygrana pkt 3:0 
 71 kg junior
 Gabriel Tymkowski (SebaBija Team) vs Mateusz Zgorzałek (Żoliborska Szkoła Boksu)
 Zgorzałek wygrana pkt 2:1 
 71 kg junior
 Jakub Nogal (Motor Lublin Klub Sportów Walki) vs Aleksander Teodorowicz (Legia Fight Club)
 Teodorowicz wygrana RSC 2 runda 
 Ok 17. WYRÓŻNIENIE W KATEGORII WIEKOWEJ JUNIOR
 WALKI SENIORÓW
 kobiety 50 kg
 Kamila Gołębiewska (Niezrzeszona) vs Anna Olczak (Akademia Walki)
 Olczak wygrana pkt 3:0 
 kobiety 54 kg
 Zofia Sobotowska (Niezrzeszony) vs Dessauer Aleksandra (Motor Lublin Klub Sportów Walki)
 Sobotowska wygrana pkt 3:0 
 57 kg kobiety
 Ewa Grzybicka (Niezrzeszony) vs Wioletta Gajowiak (Legia Fight Club)
 Grzybicka wygrana pkt 3:0 
 WYRÓŻNIENIE W KATEGORII KOBIET
 senior 67 kg / 71 kg
 Antek Nowak (Legia Fight Club) vs Dawid Kozłowski (Motor Lublin Klub Sportów Walki)
 Kozłowski wygrana pkt 3:0 
 senior 67 kg
 Jakub Sulęcki (Legionowska Akademia Walki) vs Daniel Roszkowski (Cristal Białystok)
 Sulęcki wygrana pkt 3:0 
 senior 71 kg
 Szymon Brząkała (Legia Fight Club) vs Paweł Sulęcki (Legionowska Akademia Sportów Walki)
 Sulęcki wygrana pkt 3:0 

by karat1944 12th Wrzesień 2022 0 Comments

Zawodnicy – 75 Granda na Pięści

Lista zawodników 75 Granda na Pięści:

Nazwisko Imię * Nazwa klubu Data urodzenia rok Kategoria wagowa kobiety Kategoria wagowa mężczyźni Klasa zawodnika *
Atanowicz Patryk Niezrzeszony 2000
86 kg Zawodnicy
Bakalenko Ruslan MKB Team 2005
63.5 kg Zawodnicy
Bołotowicz Daniel Fanga 1994
92 kg Zawodnicy
Bończak Seweryn Anaconda Team 2005
71 kg Zawodnicy
BRZĄKAŁA SZYMON Legia Fight Club 2000
71 kg Zawodnicy
Bugała Bartek Pilica białobrzegi 2008
75 kg Zawodnicy
Bultrowicz Michał Legionowska Akademia Walki 2005
71 kg Zawodnicy
Burlak Anastasiya Sako Gdańsk 2006 46 kg (k)
Zawodnicy
Cheprasov Bogdan SAKO GDAŃSK 2006
60 kg (k)
Czerwiski Mateusz Academia Gorila Skierniewice 2002
92 kg Zawodnicy
Dąbrowski Michał Legia Fight Club 2004
60 Zawodnicy
Dąbrowski Michał Legia Fight Club 2004
60 Zawodnicy
Dawidek Franciszek #SPORTPLUS 2008
67 kg Zawodnicy
Dawidek Franciszek #SPORTPLUS 2008
67 kg Zawodnicy
Dessauer Aleksandra Motor Lublin Klub Sportów Walki 1998 57 kg
Zawodnicy
Dołowy Daniel Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki 2001
67 kg
Dronov Yevhen Motor Lublin 1993
80 kg Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
Drozdowski Jakub SportPlus 2000
86 kg
Enez Elwir Niezrzeszony 2001
80 kg Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
Fader Arkadiusz WasylSzlif/#sportplus 1999
92+kg Zawodnicy
Fedotov Edward Legia Fight Club 2003
71 kg
Gaida Emna Klub Sportowy Raszyn 2005 63 kg
Zawodnicy
Gajowiak Wioletta legia 2003 57 kg
Zawodnicy
Garibian Mentor Akademia Walki 2005
63.5 kg
Globenko Kiryl Żoliborska Szkoła Boksu

63.5 kg Zawodnicy
Gołębiewska Kamila Niezrzeszony 1983 50 kg
Zawodnicy
Gołębiewska Kamila Niezrzeszony 1983 48 kg
Zawodnicy
Gołębiewski Filip Klub Bokserski Nowy Dwór 2001
75 kg
Grabowski Szymon MN BOXING 2005
67 kg Zawodnicy
Grzęda Dominik TKKF Ognisko Siedleckie 1997
92+kg Zawodnicy
Grzybicka Ewa Niezrzeszony 1993 57 kg
Zawodnicy
Gwiazda Filip Pilica białobrzegi 2008
60 Zawodnicy
Harytutian Misak Akademia Walki 2010
50 kg (m)
Jadczak Artur TKKF Ognisko Siedleckie 1986
92+kg Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
Jewdokin Maciej Warszawska Szkoła Boksu 1991
57 Zawodnicy
Kamiński Konrad Legia Fight Club 2004
67 kg Zawodnicy
Kawka Kalina Niezrzeszony 2006 52 kg (k)
Zawodnicy
Kęska Damian Legia Fight Club 1991
80 kg Zawodnicy
Kisiel Aleksandra Box Garda 2000 75 kg
Zawodnicy
Kocot Michał Warszawski Klub Bokserski 1997
60 Zawodnicy
Kolmakov Aleksander MKB Team 2005
57 Zawodnicy
Kopeć Ksawier Motor Lublin klub sportów walki 2006
92+kg Zawodnicy
korzeniewski mateusz Niezrzeszony 1996
80 kg Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
Kossowski Łukasz Underground group 2002
60 Zawodnicy
Kozłowski Dawid Motor Lublin Klub Sportów Walki 2002
71 kg Zawodnicy
Krupa Zakhar SAKO GDAŃSK 2007
57 kg (k) Zawodnicy
Kucharczyk Bartosz LFC 1996
75 kg Zawodnicy
Kupski Kacper Warszawska Akademia Boksu 2003
75 kg Zawodnicy
Kurek Jacek Niezrzeszony 1993
75 kg Zawodnicy
Lewicki Maciej cristal Białystok 1963
92+kg Zawodnicy
Lipiński Kamil Sportowy Żyrardów

71 kg
Łąkowski Hubert Legia Fight Club 1999
92 kg Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
ŁASZCZYK KACPER KNOCKOUT BIELANY 2001
67 kg Zawodnicy
Łubiński Adrian Klub Bokserski Nowy Dwór 2005
57
Magierecka Marta MKB Team 1989 52 kg
Zawodnicy
Magusiewicz Julia Mn.boxing 2007 46 kg (k)
Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
Malinowski Rafał Niezrzeszony 2001
71 kg Zawodnicy
Malinowski Rafał Niezrzeszony 2001
71 kg Zawodnicy
Mandziuk Bogdan MKB Team 2004
67 kg Zawodnicy
Mandziuk Bogdan MKBT 2004
67 kg Zawodnicy
Mazurek Mikołaj Legia fight club 2007
57 Zawodnicy
Mędrzycki Hubert WASYL SZLIF/#SportPlus 1997
71 kg Zawodnicy
MIŁOSZ ALEKSANDER ANACONDA TEAM 1998
75 kg Zawodnicy
Miszczak Bartosz Klub Bokserski Nowy Dwór 2006
70 kg (k) Zawodnicy
Niewiadomska Natalia Legionowska Akademia Walki 2007 46 kg (k)

Nogal Jakub Motor Lublin klub sportów walki 2004
71 kg Zawodnicy
Nogal Jakub Motor Lublin klub sportów walki 2004
71 kg Zawodnicy
Nowak Kamil Niezrzeszony 1997
75 kg Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
Nowak Olaf Legia Fight Club 2008
70 kg (m)
Nowak Antoni Niezrzeszony 2003
67 kg Zawodnicy
Nowicki Jan Klub Bokserski Nowy Dwór 2007
63 kg (k)
Obarzanek Victor Legia Fight Club 2006
71 kg Zawodnicy
Olczak Anna Akademia Walki 1991 52 kg
Zawodnicy
Pacholak Sebastian Uniq Fight Club 1999
80 kg Zawodnicy
Pechcin Kacper Legia Fight Club 2005
67 kg
Perkowski Syl Cristal bialystok 2001
80 kg Zawodnicy
Piątkowski Hubert LFC 2000
75 kg Zawodnicy
Plewik Miłosz Klub Sportów Walki Motor Lublin 2004
92+kg Zawodnicy
Rogalski Mariusz Box Garda 1986
80 kg Zawodnicy
Rosiak Fabian Klub Bokserski Nowy Dwór 2007
75 kg (k)
Roszkowski Dominik Cristal Białystok 2001
67 kg Zawodnicy
Roszkowski Daniel Cristal Białystok 1995
67 kg Zawodnicy
Rożniatowski Jakub Anaconda team 2000
80 kg Zawodnicy
Saczkowski Wiktor LFC 1998
71 kg Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
sadowski jan MKBT 2001
67 kg Zawodnicy
Salwowski Igor Niezrzeszony 2001
86 kg Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
Sęk Wiktoria Knockout Bielany
66 kg (k)
Zawodnicy
Skuza Jakub Knockout Bielany 2005
63.5 kg Zawodnicy
Słoniewski Jakub Żoliborska Szkoła Boksu 2006
57 kg (k) Zawodnicy
Słoniewski Jakub Żoliborska Szkoła Boksu 2006
57 kg (k) Zawodnicy
Sobieszek Markus Academia Gorila Skierniewice 2007
63 kg (k) Zawodnicy
Sobotowska Zofia Niezrzeszony 1999 57 kg
Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
STAŃCZYK Piotr Niezrzeszony 2002
80 kg Zawodnicy
Staniszewska Martyna UMKS Champion Ostrołęka 2006 70 kg
Zawodnicy
Sulęcki Paweł Niezrzeszony 2003
71 kg
Sulęcki Jakub Legionowska Akademia Walki 2003
67 kg
Szok Tymoteusz UMKS Champion Ostrołęka 2005
75 kg Zawodnicy
Szurko Mateusz Anaconda Team Rzgów 2002
92 kg Zawodnicy
Szylberg Borys Anaconda Team 2002
80 kg Zawodnicy
Teodorowicz Aleksander Legia fight club 2005
71 kg Zawodnicy
Trojakowski Kacper Anaconda Team 2003
80 kg Zawodnicy
Tyborowska Aleksandra UMKS Champion Ostrołęka 2005 57 kg
Zawodnicy
Tymiński Mateusz MN BOXING 2003
80 kg Zawodnicy
Tymiński Mateusz MN BOXING 2003
80 kg Zawodnicy
Waszczyszyn Mateusz Akademia Walki 2000
86 kg Koneserzy pięściarstwa (tylko zawodnicy pełnoletni)
Wiechetek Aleksandra MKB Team 1993 63 kg
Zawodnicy
Wójcik Bartłomiej Kuźnia mistrzów Łochów 2009
57 Zawodnicy
WÓJCIK MATEUSZ KUŻNIA MISTRZÓW ŁOCHÓW 2011
42 kg (m) Zawodnicy
Wojtczak Wiktor Sportowy Żyrardów

92+kg
Zelent Marcin Motor Lublin 2008
71 kg Zawodnicy
Zgorzałek Mateusz Żoliborska Szkoła Boksu 2005
71 kg Zawodnicy
Zukowski Kacper MN Boxing 2007
71 kg Zawodnicy

by karat1944 12th Wrzesień 2022 0 Comments

Wyniki – 74 Granda na Pięści

11 września podczas Targów FIWE odbyła się 74 Granda na pięści.
Odbyło się 8 pojedynków sparingowo – szkoleniowych i towarzyskich i 8 walk w meczu POLSKA VS UKRAINA.

Mecz zwyciężyła drużyna z Polski , jednak nie było łatwo.
Zawodnicy z Ukrainy z klubu Warsaw Boxing Team postawili twarde warunki.

Wielkie podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników klubów:
Legia Fight Club
Hetman Zamość
Nosir Nowy Dwór Mazowiecki
Knockout Bielany
Cristal Białystok
Zawodnicy z tych klubów reprezentowali Polskę w tym meczu.
Ukrainę reprezentowali zawodnicy z klubu Warsaw Boxing Team.

Już za tydzień zapraszamy na 75 Warszawską Grandę na pięści, która odbędzie się 18 września w klubie Legia Fight Club. Przedłużamy zapisy na zawody. Pod znakiem zapytania turniej, więc jutro podamy informację czy zawody jednodniowe czy dwudniowe.
Zapisy przez stronę: www.orzel-syrenka.pl/zapisy do końca dnia (12.09.2022)

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich walk z 74 Grandy FIWe

senior 71 kg
Aleksander Rychlewski (Niezrzeszony) vs Mikołaj Sinkiewicz (Niezrzeszony)
walka sparingowa bez werdyktu

senior 75 kg
Wiktor Urbanowski (WKB Start Włocławek) vs Eryk Gil (Niezrzeszony)
zwycięstwo:      3:0 Urbanowski

senior 67 kg
Mateusz Konaszczyc (Legia Fight Club) vs Daniel Roszkowski (Cristal Białystok)
zwycięstwo:    2:1 Roszkowski

kadet 60 kg
Jakub Słoniewski (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Alan Mazurek (Hetman Zamość)
zwycięstwo:   2:1 Słoniewski

senior 67 kg
Antoni Nowak (Legia Fight Club) vs Oskar Glinowiecki (Pięściarz Grudziądz)
zwycięstwo:   2:1 Glinowiecki

kadet 75 kg
 Meleń Sviatoslaw (Hetman Zamość) vs Slobodian Oleksii (Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo:   RSC Oleksii

senior 80 kg
Grzegorz Zarzycki (Pięściarz Grudziądz) vs Kamil Nowak (Niezrzeszony)
zwycięstwo:   3:0 Zarzycki

senior 92 kg
Mateusz Staszkiewicz (K.O.mpany) vs Adrian Rogulski (Wkb Start Włocławek)
zwycięstwo:   RSC 2 runda Staszkiewicz

Mecz PREZENTACJA ok 15 – 15:30

75 kg senior
1. Hubert Piątkowski (PL – Legia Fight Club) vs Dmytro Kaida (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo:  RSC runda 3 Piątkowski  
Mecz: 2:0

młodzik 40 kg
2. Szymon Gryszyń (PL – Hetman Zamość) vs Tymofii Kovalenko (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo:     2:1 Kovalenko
Mecz: 2:2

60 kg kadet
3. Hubert Pikuziński (PL – Hetman Zamość) vs Kazymyr Glawatskii (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo:    3:0 Pikuziński
Mecz 4:2

80 kg junior
4. Kazimierz Kunicki (PL – NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki) vs Yaroslav Rotayenko (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo:   3:0 Kunicki
Mecz 6:2

67 kg senior
5. Kacper Łaszczyk (PL – Knockout Bielany) vs Vasyl Burachynskiy (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo:   RSC 2 runda Łaszczyk
Mecz: 8:2

71 kg senior
6. Paweł Michalik (PL – Legia Fight Club) vs Sergiey Sergieev (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo:   2:1 Michalik
Mecz: 10:2

80 kg senior
7. Sylwester Perkowski (PL – Cristal Białystok) Yurii Grats (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo:    2:1 Grats
Mecz: 12:4

+92 kg senior
8. Maciej Lewicki (PL – Cristal Białystok) vs Viacheslav Shavardin (UA – Warsaw Boxing Team)
zwycięstwo:     3:0 Lewicki

Końcowy wynik meczu:
12:4 dla POLSKI

by karat1944 10th Wrzesień 2022 0 Comments

Rozpiska – 74 Granda Na Pięści

Hala EXPO Nadarzyn
Aleja Katowicka 62

Start pojedynków chwilę po 13
Transmisja na żywo:
https://www.youtube.com/watch?v=5tZ8QJcrTB4

Walki sparingowe i towarzyskie:

senior 71 kg
Aleksander Rychlewski (Niezrzeszony) vs Mikołaj Sinkiewicz (Niezrzeszony)

senior 75 kg
Wiktor Urbanowski (WKB Start Włocławek) vs Eryk Gil (Niezrzeszony)

senior 67 kg
Mateusz Konaszczyc (Legia Fight Club) vs Daniel Roszkowski (Cristal Białystok)

kadet 60 kg
Jakub Słoniewski (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Alan Mazurek (Hetman Zamość)

senior 67 kg
Antoni Nowak (Legia Fight Club) vs Oskar Glinowiecki (Pięściarz Grudziądz)

kadet 75 kg
 Meleń Sviatoslaw (Hetman Zamość) vs Slobodian Oleksii (Warsaw Boxing Team)

senior 80 kg
Grzegorz Zarzycki (Pięściarz Grudziądz) vs Kamil Nowak (Niezrzeszony)

senior 92 kg
Mateusz Staszkiewicz (K.O.mpany) vs Adrian Rogulski (Wkb Start Włocławek)

Mecz PREZENTACJA ok 15 – 15:30

75 kg senior
1. Hubert Piątkowski (PL – Legia Fight Club) vs Dmytro Kaida (UA – Warsaw Boxing Team)

młodzik 40 kg
2. Szymon Gryszyń (PL – Hetman Zamość) vs Tymofii Kovalenko (UA – Warsaw Boxing Team)

60 kg kadet
3. Hubert Pikuziński (PL – Hetman Zamość) vs Kazymyr Glawatskii (UA – Warsaw Boxing Team)

80 kg junior
4. Kazimierz Kunicki (PL – NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki) vs Yaroslav Rotayenko (UA – Warsaw Boxing Team)

67 kg senior
5. Kacper Łaszczyk (PL – Knockout Bielany) vs Vasyl Burachynskiy (UA – Warsaw Boxing Team)

71 kg senior
6. Paweł Michalik (PL – Legia Fight Club) vs Sergiey Sergieev (UA – Warsaw Boxing Team)

80 kg senior
7. Sylwester Perkowski (PL – Cristal Białystok) Yurii Grats (UA – Warsaw Boxing Team)

+92 kg senior
8. Maciej Lewicki (PL – Cristal Białystok) vs Viacheslav Shavardin (UA – Warsaw Boxing Team)

by karat1944 6th Wrzesień 2022 0 Comments

75 Granda Na Pięści

75 WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI
i po raz trzeci dwudniowy turniej międzynarodowy /
Third timer two days international tournament:
🥊 III WARSAW – POLISH BOXING CUP
Zawody odbędą się w klubie :
Legia Fight Club
Ul. Łazienkowska 6a Warszawa w dniach:
📣 17 – 18.09.2022
📣 Zapisy na wydarzenie przez stronę / register on site:
www.orzel-syrenka.pl/zapisy
*zapisy tylko do / register only to 10.09
*Athletes from abroad have a possibility to register via e-mail: granda@orzel-syrenka.pl
Please provide:

  • name and surname of the athlete
  • year of birth
  • age category (youth, cadet, junior, senior)
  • weight category
  • number of previous fights
  • name and surname of the second coach
  • name, surname, age, weight, number of fights,

    📣 Wjazd na zawody: 20 zł
    SOBOTA 17.09.2022
    📣 Start: ok. godz. 17
    NIEDZIELA:
    📣ok.11 start walk 75 Grandy na pięści
    Finały Polish – Warsaw Cup ok. popołudnia
    🔸 Zapisy na oba wydarzenia przez stronę: www.orzel-syrenka.pl/zapisy
    🔸 Zapisy TYLKO do 10.09.2022
    🔸Zawody organizuje firma Orzeł i Syrenka Karat Napalm Grupa
    ➡️ Dla wszystkich pięściarzy atrakcyjne nagrody 🥊
    🔸ZAWODNICY powinni posiadać licencje zawodnicze, jak i atestowany sprzęt (rękawice, kaski z atestem AIBA). Seniorzy zawodnicy walczą bez kasków, zaś koneserzy w kaskach.
    🔸 ZAWODNICY MUSZĄ mieć strój bokserski tzn. koszulka bezrękawnik i spodenki wykonane z poliesteru. Strój w kolorze narożnika tzn. czerwony albo niebieski. Dla osób, które nie mają – możliwość zamówienia specjalnego stroju obustronnego. Zapisy przez stronę: https://orzel-syrenka.pl/stroje-bokserskie/
    🔸 W turnieju będzie losowanie, możliwe że również na Grandzie zrobimy losowanie przy obecności trenerów – prosimy też by podawać autentyczną ilość walk.
    🔸 Podziękowania dla wszystkich naszych patronów:

#PortvestGastrotechnik
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski
LukTrans 536-112-999 Transport Medyczny
Klub Alternatywa
Warszawski Boks Klub Sportowy
Legal Cakes
www.bokser.org
ringpolska.pl
Promo Print drukarnia Warszawa
Sporty Walki
www.bokser.org
Imperium Sklep
MediaNarodowe.com
Straż Narodowa
Roty Marszu Niepodległości
Żyleta
Imperium
Lord Cactus Promotion
Po raz kolejny na zawodach będzie dostępny pierwszorzędny catering, która zapewnia restauracja Pizzeria Semola

by karat1944 6th Wrzesień 2022 0 Comments

Karat NM – Teledysk

ORZEŁ I SYRENKA prezentuje spontaniczny teledysk pierwszego utworu Karata NM z płyty “Nieba Mańka”.


Rap: Karat NM prod URAZ,
skrecze DJ Jan Marian
Płyta dostępna na stronie: www.orzel-syrenka.pl/sklep
Spotify: https://open.spotify.com/album/3hje1hw41KGrEuNoZ5TRyt
Teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=WQVvD538Ky4

Teledysk był kręcony podczas Pielgrzymek Narodowych – 2021 i 2022 oraz podczas wypraw górskich organizowanych przez Straż Narodową i prywatnych.

by karat1944 25th Maj 2022 0 Comments

72 Granda na Pięści – lista zawodników

Imię * Nazwisko * Kategoria wagowa Kategoria wiekowa *
Klaudia Stąsiek
Senior(ka) (19+ lat)
Julia Dobrosz
Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Karina Stasiuk
Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Oliwia Rusoń
Senior(ka) (19+ lat)
Uliana Bezfamilna
Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
MATEUSZ WÓJCIK
Adept (poniżej 14 lat)
Ania Sajnóg
Senior(ka) (19+ lat)
Anastasia Kruk
Młodzik (14 lat rocznikowo)
Tymofii Kowalenko
Adept (poniżej 14 lat)
Julia Chutorjanskaja
Senior(ka) (19+ lat)
Wiktor Fokt 44 kg (m) Młodzik (14 lat rocznikowo)
Baissangur Ferzauli 48 kg (m) Młodzik (14 lat rocznikowo)
Jakhar Ferzauli 50 kg (m) Młodzik (14 lat rocznikowo)
Mateusz Wierciński 52 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
BARTŁOMIEJ WÓJCIK 52 kg (m) Adept (poniżej 14 lat)
Sebastian Michalczuk 54 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Wojtek Kula 57 Senior(ka) (19+ lat)
Kacper Mike 57 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Mikołaj Mazurek 57 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Paweł Uzdowski 60 Senior(ka) (19+ lat)
Artur Proksa 60 Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Jan Kosieradzki 60 Młodzik (14 lat rocznikowo)
Taras Kanius 60 Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Maciej Jewdokin 60 Senior(ka) (19+ lat)
Vadim Navitski 60 Senior(ka) (19+ lat)
Karol Majewski 60 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Jakub Słoniewski 60 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Markus Sobieszek 63 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Piotr Grochowski 63 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Vadym Bezkorovainyi 63.5 kg Senior(ka) (19+ lat)
Bartłomiej Rośkowicz 63.5 kg
Franciszek Delura 63.5 kg
Rafał Zalewski 67 kg Senior(ka) (19+ lat)
Krzysztof Kurzyp 67 kg Senior(ka) (19+ lat)
Szymon Perkowski 67 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Robert Stasiok 70 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Adlan Ferzauli 70 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Jakub Jankowski 71 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Paweł Kozielski 71 kg Senior(ka) (19+ lat)
Wojciech Woźnica 71 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Wojciech Woźnica 71 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Dominik Katański 71 kg Senior(ka) (19+ lat)
Wojciech Woźnica 71 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Sergiey Sergieev 71 kg Senior(ka) (19+ lat)
Jakub Radziszewski 71 kg Senior(ka) (19+ lat)
Edmon Nahapetyan 71 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Mateusz Gutkowski 75 kg Senior(ka) (19+ lat)
Olaf Szcześniak 75 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Robert Marciniak 75 kg Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Maks Czarnota 75 kg Senior(ka) (19+ lat)
Bogadan Kozachenko 75 kg Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Jacek Kurek 75 kg Senior(ka) (19+ lat)
Karol Sazonow 75 kg Senior(ka) (19+ lat)
Jakub Nowakowski 75 kg Senior(ka) (19+ lat)
Mikołaj Kowalczyk 75 kg Senior(ka) (19+ lat)
Dawid Strąk 75 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Karol Adamski 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Albert Kobyłecki 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Grzegorz Zarzycki 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Grzegorz Zarzycki 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Jan Chowaniec 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Mariusz Bry 80 kg Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Mateusz Maciejak 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Mariusz Wojtowicz 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Hubert Piątkowski 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Maciej Pytlik 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Krzywztof Mielańczuk 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Kamil Łukasiewicz 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Arkadiusz Białek 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Jaroslaw Rotajenko 80 kg Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Piotr Stańczyk 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Łukasz Włodarczyk 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Piotr Stańczyk 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Murun Purevsuren 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Murun Purevsuren 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Arkadiusz Białek 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Spring Radosław 80+ kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Arek Pawelczak 86 kg Senior(ka) (19+ lat)
Arek Pawelczak 86 kg Senior(ka) (19+ lat)
Arkadiusz Pawelczak 86 kg Senior(ka) (19+ lat)
Jacek Gać 86 kg Senior(ka) (19+ lat)
MARIUSZ KRZYSZCZAK 86 kg Senior(ka) (19+ lat)
kacper Brzozowski 86 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Piotr Dziewulski 86 kg Senior(ka) (19+ lat)
Konrad Chlebny 86 kg Senior(ka) (19+ lat)
Maciej Grzyb 86 kg Senior(ka) (19+ lat)
Sebastian Czerkowski 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Daniel Grędzicki 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
ŁUKASZ Pająk 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Radosław Stefaniak 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Bartosz Więckiewicz 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Mateusz Grochowski 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Mateusz Grochowski 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Marek Michaluk 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Sylwester Skuza 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Krystian Zawicki 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Rubik Gregorian 92+kg Senior(ka) (19+ lat)
Bartosz Pudlewski 92+kg Senior(ka) (19+ lat)
Rafał Jurczak 92+kg Senior(ka) (19+ lat)
Szymon Błaszczyk 92+kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Krzysztof Piórkowski 92+kg Senior(ka) (19+ lat)
Adrian Kozioł 92+kg Senior(ka) (19+ lat)




Sparingi 28.05
MATEUSZ WÓJCIK
Adept (poniżej 14 lat)
Ania Sajnóg
Senior(ka) (19+ lat)
Julia Chutorjanskaja
Senior(ka) (19+ lat)
BARTŁOMIEJ WÓJCIK 52 kg (m) Adept (poniżej 14 lat)
Vadym Bezkorovainyi 63.5 kg Senior(ka) (19+ lat)
Jan Szulc 66 kg (k) Kadet(ka) (15-16 lat rocznikowo)
Igor Pawłowski 67 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Jakub Jankowski 71 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Andrzej Łaskowski 71 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Jan Starosta 71 kg Senior(ka) (19+ lat)
Paweł Michalik 75 kg Senior(ka) (19+ lat)
Jacek Kurek 75 kg Senior(ka) (19+ lat)
Michał Zawistowski 75 kg Senior(ka) (19+ lat)
Grzegorz Zarzycki 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Hubert Piątkowski 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Łukasz Włodarczyk 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Kamil Nowak 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Kacper Pobikrowski 80 kg Senior(ka) (19+ lat)
Andrzej Borkowski 86 kg Junior(ka) (17-18 lat rocznikowo)
Sebastian Czerkowski 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Radosław Stefaniak 92 kg Senior(ka) (19+ lat)
Marek Michaluk 92 kg Senior(ka) (19+ lat)

Sybskrybuj naszego newslettera!


 
close-link